Gogle z możliwością założenia okularów korekcyjnych

Tak jak w temacie, w sumie to szukam takich gogli do airsoftu które będę mógł założyć na okulary, bo soczewki odpadają, a bez okularów średnio wyraźnie widzę. Wiem że takie gogle są, ale ja osobiście ich znaleźć nie potrafię. Jeśli ktoś używa, albo wie gdzie szukać prosiłbym o link oraz +/- cenę.

Wydaje mi się, że ESS robiło takie gogle i okulary ale cena ich wahała się chyba ok 300 zł. Jest też taka opcja, że idziesz do shotguna na Krzywoustego 5 i patrzysz czy możesz nosić oksy pod goglami. Być może znajdą się takie, w których będziesz czół się komfortowo z okularami pod spodem. Zawsze to jakaś opcja.

Wayne chyba śmiga z pinglami pod goglami. Spytaj sie go.

On ma podróbki gogli ESS NVG

Takie ale ich są 3 wersje z tego co pamiętam : http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/gogle-typ-profile-coyote?from=listing&campaign-id=20


A może takie ci podejdą ?
http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/szerokokatne-gogle-x-eye-black-hakkotsu?from=listing&campaign-id=19

ESSy i Bolle.

Zestaw składa się z okularów:

wkładki korekcyjnej:

i szkieł wg ceny optyka.

I jako okularnik potwierdzę, co Szczepan pisze. Okulary balsityczne z wkładką korekcyjną (u mnie - ESS ICE) biją na głowę gogle noszone na okulary korekcyjne (używałem w początkach przygody z ASG modelu Bolle x500) - pod względem wygody i dporności na parowanie.

Bo cenowo, cóż, średnio konkurencyjnie to wychodzi…

Posiadam gogle Bolle, nie pamiętam modelu koszt ~90 zł z różnymi atestami, jedyny ból to para :frowning: kupuje wiatraczek do nich i będę sprawdzał czy będzie okej :smiley:

te wiatraczki gówno dają, spróbuj wypłukać wodom potem nalej na szkła mydło w płynie i spłucz nie za ciepłą wodą, Jak nie dotkniesz ich palcami i nie będziesz przecierał to w miare długo będzie bez pary a na strzelanke polecam chusteczki nawilżane, też całkiem całkiem dają rade. Jest jeszcze antyfog który polecam ale on niszczy oryginalną powłokę anty fogową.