Gawron89 - Dzień dobry wieczór - v2 ;)

Zaszokowany odkryłem, że wymagam od innych posiadania zdjęcia w temacie, a sam go nie posiadam, więc uzupełniam stary profil :wink:

Ksywa: Gawron89
Imię: Paweł
Wiek: 34

Mundur: Multichłam, Legion, Ukraińska Żaba Polna
Ekipa: PMC Wiskord
Replika: Łatwiej powiedzieć jakiej repliki nie miałem, niż powiedzieć jaki mam/miałem :wink:

Zainteresowania, coś o sobie:
Cham i prostak, ale zawsze na klatce “dzień dobry” mówię. Wszystkich Was nienawidzę tak samo, ale też postaram się pomóc każdemu, kto poprosi o pomoc w tematach airsoftowych :wink:

Od 2015/16 strzelam (gardząc przez ponad rok taktycznym, Wiskord rulz)
Od 2017 serwisuję repliki.
Od 2018 rozwijam sklep i markę ASGBOX
Od 2022 pracuję nad customowymi częściami i planuję wypuścić zarówno własne części jak i customowe repliki :wink:

Zdjęcie:

4 polubienia

Fake zdjęcie nie ma kapelusza
IMG_5609
Znalazłem oryginalne

8 polubień

Serwisant którego nie chcemy, ale którego potrzebujemy XD

8 polubień

Zainteresowania, coś o sobie:
Cham i prostak, ale zawsze na klatce “dzień dobry” mówię. Wszystkich Was nienawidzę tak samo, ale też postaram się pomóc każdemu, kto poprosi o pomoc w tematach airsoftowych :wink:

Od 2015/16 strzelam (gardząc przez ponad rok taktycznym, Wiskord rulz)
Od 2017 serwisuję repliki.
Od 2018 rozwijam sklep i markę ASGBOX
Od 2022 pracuję nad customowymi częściami i planuję wypuścić zarówno własne części jak i customowe repliki :wink:
Od 2023 Mam Kapelusz i PeKaEsy

13 polubień

Nie musiałem wrzucać tego zdjęcia, bo wiedziałem że jesteś na posterunku :smiley:

Musiałem, tradycja :joy:

4 polubienia

Hahahaha z tymi pejsami rządzisz :joy:

Ty antyserwisancie!

A tak to witamy Naczelnego Rabina tego forum!

4 polubienia

Hava nagila! :smiley:

Dzien dobry witam młodego gracza :slight_smile: jesli trzeba bedzie pomocy to nie uzyskasz jej ale próbować mozesz :slight_smile:

4 polubienia

@Kroma nic za darmo ja wiem :stuck_out_tongue:

1 polubienie