Filmik ze strzelanki - srogie clickbaity

Hej wszystkim, zmontowałem pierwszy w swym życiu filmik ze znacznikami hitów, dźwiękiem pyk i clickbaitami na tytule i miniaturce :slight_smile: Zachęcam do oglądania lajkowania i komentowania może kiedyś Wy będziecie gwiazdami moich kolejnych materiałów :slight_smile:

Z feedbacku to wiem, że dźwięk jest słabo, ale szkoda mi hajsu na razie na jakiś porządny mikrofon, ale obiecuję poprawę na następnych materiałach.

9 Likes

Nie ma narratora, zgłaszam reklamacje. Chce zwrot pieniędzy.

4 Likes

Nie trafiasz, wiec musisz wstawiać znaczniki trafień? :stuck_out_tongue:

3 Likes

Fajny filmik :+1:

2 Likes

OK next time postaram się coś pogadać

Nie trafiasz, wiec musisz wstawiać znaczniki trafień? :stuck_out_tongue:

Jeśli jest znacznik trafienia, to jest trafienie, #proste :wink: (no i dźwięk “pyk”)

1 Like

Możesz dodać w trakcie montażu. “zmieniam pozycje” “typ sie nie przyznaje” “cyk headshot frajerowi” etc

4 Likes

Do tego dorzucić kamerkę na twarz w rogu, robić głupie miny i zrobić z tego coś w stylu „LIVE KOMENTUJĘ JAK GRAŁEM”. Można rozszerzyć to jeszcze o kolegów i zrobić łożę szyderców. Albo drunk stream, to by się klikało :smiley:

1 Like

Piękne video !!!

O nie konkurencje mi robią :laughing: