Zapraszam do oglądania, komentowania i lajkowania (subami tez nie pogardzę) filmiku z ostatniej ONM na Skwierzynie. Można wczuć się w klimat przed tą w tę niedzielę.
Kliknij w miniature:
9 polubień
Dajcie mu lajka bo mi dupe truje ![]()
2 polubienia
Dałem subka bo czasem zdążyło Ci sie przypadkiem nieoczekiwanie w wolnej chwili byc nawet troche miły ![]()
1 polubienie
Bo Ty nie wiesz … @Mszaan cierpi na pewne schorzenie DDN (Dorosłe Dzieci Neostrady).
Na żywo to świetny człowiek - miły, sympatyczny, zawsze dzień dobry mówi. Nawet mi kiedyś pomógł suszarkę do pralni wnieść (taka duża). Ale to był ten dobry Mszaan.
Ten drugi z internetu to zazwyczaj cham i prostak ![]()
2 polubienia
Czyli jak każdy asgej xD ale zazwyczaj siur to siur ? ![]()
Jam jest jeno zwierciadłem w którym to Wasze dusze się odbijają ![]()
U mnie jest odwrotnie - jestem miły w Internecie, a na żywo cham i prostak.
Co się odbija?![]()
1 polubienie
Że co?
2 polubienia
