Filmik Skwierzyna ONM - 26-04-2026

Zapraszam do oglądania, komentowania i lajkowania (subami tez nie pogardzę) filmiku z ostatniej ONM na Skwierzynie. Można wczuć się w klimat przed tą w tę niedzielę.
Kliknij w miniature:

Miniaturka youtube

9 polubień

Dajcie mu lajka bo mi dupe truje :wink:

2 polubienia

Dałem subka bo czasem zdążyło Ci sie przypadkiem nieoczekiwanie w wolnej chwili byc nawet troche miły :slight_smile:

1 polubienie

Bo Ty nie wiesz … @Mszaan cierpi na pewne schorzenie DDN (Dorosłe Dzieci Neostrady).
Na żywo to świetny człowiek - miły, sympatyczny, zawsze dzień dobry mówi. Nawet mi kiedyś pomógł suszarkę do pralni wnieść (taka duża). Ale to był ten dobry Mszaan.

Ten drugi z internetu to zazwyczaj cham i prostak :smiley:

2 polubienia

Czyli jak każdy asgej xD ale zazwyczaj siur to siur ? :smiley:

Jam jest jeno zwierciadłem w którym to Wasze dusze się odbijają :smiley:

U mnie jest odwrotnie - jestem miły w Internecie, a na żywo cham i prostak.

Co się odbija?:slight_smile:

1 polubienie

Że co?

2 polubienia