Drabina do szturmowania budynków.

Witam wszystkich.
Chciałbym zaproponować noszenie drabiny na Dobrą. Sprawiłoby to urozmaicenie rozgrywki, i danie więcej możliwości (np wejście na piętro i zaatakowanie od innej strony, co zmobilizowałoby broniących się do większego spięcia pośladków i baczniejszej obserwacji terenu). Jakie są wasze opinie?

Ależ proszę cię bardzo tylko nie wiem jak w tramwaju na to zareaguję. Bo ja jeszcze drabiny i to takiej co sięgnie do 1 piętra nie zamierzam wozić.

Zawsze da radę jakoś przetransportować. Zawsze można podłożyć coś miękkiego pod drabinę i na dachu samochodu, jeśli z kimś bym się zabrał ;]

Ja mam w wołczkowie dom jeśli chcecię zawsze bym mógł przechować drabine i poprostu w niedziele ktoś by po nią wpadał

Włodzimierz ty chyba z drabiny spadłeś, że dajesz takie pomysły. Wejść przez okno na piętrze, serio :laughing: ? Strażacy mają manewry gdzie indziej. Ale mniejsza z niebezpiecznymi pomysłami, najpierw znajdź możliwy transport dla tej głupoty :slight_smile:<

Albo zostaw na Dobrej, byleby nie była metalowa :laughing:

Metalowa czy nie, i tak zakoszą xd

hmm… trzeba było by sprawdzić na sali gimnastycznej na dobrej czy jeszcze są drabinki to można było by wykorzystać do okien na parterze

Proszę bardzo, z Olgierdem będziemy czasem przywozić :smiley:

Na Dobrej prawie już okien nie ma więc drabina nie będzie potrzebna heh. Transport to jedno a drugie to bieganie z drabiną po miejscówce i jej rozstawianie. Jak na razie nie ma problemów i pomysłów ze szturmem na Dobrej. Po co ryzykować zdrowie?

POWIEM TAK MI DRABINA NIE POTRZEBNA BY ZOBACZYĆ WASZE ZASKOCZONE MINY I TO JA UCIEKACIE ZDEZORIENTOWANI :smiley::smiley:

Drabina niepotrzebna, bo i tak Dobra już dla nas nie istnieje :wink:

Na razie nie, ale Herod będzie próbował załatwić pozwolenie :smiley: