Delta Force 1993

Szanowne koleżanki i koledzy.Pisze w sprawie przestylizowaniu się w jednostkę delta force z 1993,taką jak w filmie "Helikopter w ogniu ".W ramach tego chciałbym sprzedać czarny mundur Umbrella Corporation,zapytać co potrzebuje kupić a co nie i czy aktualna moja kamizelka nada się czy nie.

http://operationbushmaster.blogspot.com/2012/01/more-blackhawk-down-kit-discussion.html
Coś tam na szybko znalezione. Nie odpowiadam za prawdziwość lub nie przekazanych tam informacji :mrgreen:

Ajgor gdzie jest Ajgor…

Ajgor powie wam wszystko na ten temat włącznie z tym jakie mieli bokserki i co jedli przed akcją :stuck_out_tongue:

Nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć co jedli przed akcją. Odpowiedź jest prosta: MRE!

Zgłaszam się: D Wszelkie pytania do mnie :stuck_out_tongue:

Piorun taki cawaniak jesteś to powiedz jakie danie :smiley:

Przed akcją siedzieli w bazie a tylko skrajny masochista jadłby MRE mając możliwość pójścia do kantyny na ‘normalne’ żarcie :wink:

Ogólnie latwiej zrobić albo 10 Górską, albo 3/75

Albo 7th MArine Regiment :wink: . Jak by co to tez pomogę :stuck_out_tongue_winking_eye: i nawet grupę w tym mamy :stuck_out_tongue_winking_eye:

USMC nikt nie lubi :stuck_out_tongue:

bo do tego trzeba mieć odpowiedni level “Zerwanego dachu”, żeby lubić USMC :wink:

Ja nie lubie USMC, taki trochę sztywny ten korpus.

Nie bo wy nie wieta co dobre :wink:

Zacznijcie pisać na temat i skończcie te pogaduszki. Od siebie wrzucam ciekawostkę, pewnie stronka jest już znana, ale zawsze warto przytoczyć, gdyż zawiera ciekawostki na temat błędów zawartych w filmie odnośnie uzbrojenia obu oddziałów.

http://www.imfdb.org/wiki/Black_Hawk_Down

Badając modele Coltów 727 i 733 (o XM177 nie wspomnę, gdyż to nie “deltowski” temat) należy również pamiętać, by nie sugerować się do końca hollywoodzkimi filmami, gdyż w wielu z nich pojawiają się cywilne wersje danych modeli, które nigdy nie widziały pola walki.

Dokładnie. W dodatku prócz modeli broni używanych w filmie pozostaje jeszcze kwestia indywidualnego wyposażenia 3/75 oraz Delty a min: wielu niezgodności co do szczegółów mundurów oraz szpeju.