[DARMOWY] Serwis czterotaktów , dwutaktów i innych, nienapędzane elektroniką repliki

Siema!
Od dziś otwieram się na serwis i tuning “snajperek” ASG, a dokładnie czterotaktów, dwutaktów i repliki gazowe.

W CV mam wpisane doświadczenie z firmami takie jak: A&K, Amoeba, Ares, ASG, Cyma, JG, Silverback, TM (standardy VSR mam we krwi) oraz nieszczęsny WELL…

Mogę zbudować od postaw replikę żeby celnie strzelała na dystans 70+ metrów (przy normalnym hopku), doradzić w częściach, złożyć replikę według preferencji, wyciszać głośność replik, lub to co kto będzie wymagał.

Cena za usługi, uwaga uwaga: Pro-bono lub co łaska (albo monsterek lewis hamilton zero sugar)

Powód?: Repliki tę są proste do składania, każdy z dostępem do YouTube’a i paroma narzędziami może na spokojnie sobie samemu złożyć replikę snajperską - nie czułbym się dobrze żeby ciągnąć hajs za coś co mi sprawia przyjemność (już mam pełną etatową prace od tego).
Natomiast nie każdy ma czas i chęci na zabawę i tu wkraczam ja :slight_smile: .

Zapraszam zainteresowanych do kontaktu poniżej:
Facebook (Messenger)
Discord: yodaz#4163
Forum Taktycznego (PW)

Pozdrawiam cieplutko :sunglasses:

4 polubienia

Polecam tego allegrowicza, jak przesmaruje czterotakt to zamek stuka w rytmie cza cza!

1 polubienie

Polecam. Człowiek działa cuda

1 polubienie

Polecam zrobil mi czterotakt ostatnio, strzela jak marzenie.

1 polubienie

Na pewno się do Ciebie odezwę, ale to najszybciej w przyszłym miesiącu :grin:

1 polubienie

Disappointed GIFs | Tenor

Za trzy miesiące przyjdziesz żebrać na hajs na psychoanalityka.
Bierz pieniądze i kasuj ludzi, inaczje zaczniesz dokładać do tego :stuck_out_tongue:

8 polubień

2 polubienia

Dobrze chłopaki gawędzą,nie ma nic za darmo a w tych czasach to już wogóle…nawet pasja ma swoje koszty :slightly_smiling_face: