Czy jest możliwy tuning L85?

Witam!
Chciał bym się dowiedzieć czy jest możliwy tuning repliki l85 army . Jeśli tak prosze powiedzcie co da się zrobić.

Tuningoeac można wszystko :slight_smile: jeżeli chodzi o l85 specami są chłopcy z brosu :slight_smile:

z brosu?? mógł bys mi przytoczyc kto to taki? z góry dziekuje:)

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie ile chcesz na to wydać.

Podstawa to wymiana gumki hopup na jakąś firmową, bo jak w większości chińczyków jest ona do kitu.

moze zapytam tak ile musze wydac aby cos sie zmienilo na lepsze i bardziej konkretne

Pierw zapraszamy do magicznego działu “Witam chciałbym się przedstawić”

Na początek: gumka i preclufa i lepsze kulki to jest pewne.

Nie wiem czy ten karabin poprostu tak ma ale strzela dosc powoli nie sypie kulkami jak inne np mka mojego kupla. czy to wina baterii ?? No i nie działa mi pojedynczy tryb ognia oddałem na gwarancje niby zrobili ale to samo nic się nie dzieje. Wezmie 3 kulki na poj a pozniej stoi nie chce oddac nawet jednego strzału … Rani mnie to ponieważ nie jest replika w pełni działająca…

Zawsze możesz zwrócić do sklepu - jeżeli sprzedali Ci towar obarczony wadą i serwis tego nie usunął bo wada się pojawia, to pora wnieść o zwrot pieniędzy.

Hmm tylko czytam co i jak to piszą że jeśli ktoś coś uszkodził i zwraca produkt w jakimś stopniu to już wartość spada. A mi się w tej replice przetarła osłona od kabelka prowadząca do baterii przy rozłożeniu repliki jaką stratę mogą na to nałożyc?

Hmmm jeżeli przetarłeś ten przewód samemu w wyniku nieostrożnego używania repliki, np. niedbałego rozkładania to mogą się przyczepić. Ale jeżeli używałeś repliki zgodnie z przeznaczeniem, czyli np. nie przybijałeś nią gwoździ to nie powinni kwestionować zaistniałej od samego początku wady.

Nic nie robiłem ma przebieg jakiś 2000 kulek. Odesłałem na gwarancje w celu naprawienia trybu pojedynczego ponieważ jak strzela to raz może dwa albo full auto i sie zacina nic nie strzela i tak jak odesłali tak jest… Nie wiem co robić… A po drugie szybkostrzelność tej repliki jest conajmniej 0 mogł bym naliczyć przy full auto i całym magazynku ile wystrzeliła kulek na naładowanej baterii do fula.

No to nad czym tu się zastanawiać? Zadzwoń do sklepu, powiedz na czym sprawa polega i powiedz, że zwracasz. Po co się męczyć? Replika ma działać i tyle. Sprzedali złą - to niech oddają kasę. Koniec, kropka, łaski nie robią. Co to za sklep tak w ogóle?

taiwangun. kupując byłem zielony ale pisze z toba czytam forum także więcej wiem. no a ziomki z którymi mam grupe to maja g36 a ja nie chce tego. Bardzo podoba mi się mka. Jak się wyśpie jutro to odrazu dzwonie bo mam nocki do 6 rana takze bede meldowac o postepach. tylko nie wiem co wziac za replike teraz wszyscy mowia spec ale jaki model jest na prawde godny polecenia.

Zajmij się zwrotem tej repliki, reszta to małe piwo.

Co do L85, po pierwsze odłącz system blowback, już w oryginalnym produkcie G&G działał on słabo a podejrzewam że Army raczej jeszcze bardziej go spierdzieliło :slight_smile:. Po drugie kup nową gumkę hop-up, może być Systema albo G&G.
Po takim ‘tuningu’ powinieneś mieć poprawnie działającą replikę o przyzwoitej mocy i dzięki długiej lufie o niezłej celności.

Zacinki na singlu to standard w tej replice, ona tak już na po wyjęciu z pudełka. Na pewno jest na to sposób, ale za cholere nie pamiętam jaki, bo replikę wyjmowałem z pudełka jakieś 8-9 lat temu :slight_smile:, a nie chce mi się szukać w necie. Polecam kontakt z osobnikiem o nicku Hyde:
http://taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=6&t=1439&p=11617#p11617

Większość członków BROS-u serwisuje u niego swoje L-ki, więc przez te kilka lat już się chyba czegoś wreszcie nauczył :slight_smile:

Wydaje mi się, że tryb pojedynczy jest bolączką KAŻDEJ L-ki, niezależnie od producenta, więc najbezpieczniej jest po prostu go nie używać, bądź jakoś zablokować.

Na szybkostrzelność wpływa wiele czynników, od napięcia baterii, po części wewnętrzne, czyli zębatki, silnik czy twardość sprężyny. Najłatwiej po prostu podłączać lipola 11.1 V.

aczkolwiek wypadałoby wspomnieć że akurat L-ki nie lubią zbyt dużego rate of fire, może się to łatwo skończyć wyrwaniem zębów w tłoku.

Nic, tylko kupować Elkę :laughing:

A który chińczyk w stoku wytrzyma długo wysoki rate of fire :p.

Sam mam zamontowany taki tłok:

więc spokojnie mógłbym zrobić z Lki kosiarke…tylko po co skoro przy cudownej celności tej repliki single fire wystarcza, auto jest na ‘opornych’ :slight_smile:

Giń Niewierny! :smiling_imp: Zaraz się pośmiejemy z Twojej HK :mrgreen: