Czerwony znacznik stron

Witam, ostatnio znalazłem czerwoną taśmę rzepową szer. 50mm, która może idealnie nadać się na znacznik drużyny zamiast zwykłej taśmy. Metr takiej taśmy kosztuje 3zł, a po obcięciu ich tak aby pasowały na rzep (10 cm odcinki) koszt jest naprawdę znikomy. Po szybkim przeliczeniu koszt zestawu czerwonych znaczników (2 szt) wychodzi niecałe 2 zł. Rzep będzie miał tylko stronę z haczykami.

Zamówienie zostanie zrealizowane po uzbieraniu się minimum 5 chętnych. Pieniądze można przekazać mi na strzelance albo na knto (numer konta będę wysyłał na priwa). Zamówienie będę składać w poniedziałek po uzbieraniu się min 5 chętnych którzy dokonają wpłaty.

Zamówienia proszę składać według wzoru

  1. (ksywa) - (ilość) zestawów [jeden zestaw to dwa znaczniki]

Przykład:

  1. Zegarek - 1 zestaw

Oto zdjęcie

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o wiadomość na priv.

Czerwony kolor jest przeznaczy tylko i wyłącznie do oznaczania trupów :wink:

Tylko że tutaj chodzi o znacznik na ramię, bo o ile pamiętam połowa była klejona czerwoną taśmą klejącą. A jest też opcja niebieskiej taśmy

Wiem że na ramię, ale czasami dochodzi do różnych spięć bo komuś wystaje z kieszeni kawałek czerwonej szmaty :smiley: Wszyscy myślą, że taki delikwent nie żyje, a on strzela jak gdyby nigdy nic. Czerwona taśma na ramieniu wprowadzi spore zamieszanie.

Niebieski też nie jest dobrym pomysłem, bo będzie płacz, że ktoś kupił multicama do maskowania a niebieski znacznik go zdradza :laughing: Ja bym zostawił tak jak jest :wink:

EDIT:

Czekaj czekaj, Ty chyba mówisz o jakimś scenariuszu? Bo na zwykłych niedzielnych strzelankach obowiązuje znacznik żółto-czarny.

Tak a druga drużyna klei się na czerwono to i zdjęcie z dobrej :slight_smile:

Niebieski jest także wykorzystywany przed adminów jako znacznik sędziego. Ustaliliśmy już dawno że kolory znaczników czarno-żółty lub biało-czerwony i tego się trzymamy. A jak już się czepiamy, to jest pomarańczowa taśma.

Eh, ostatnio była dyskusja o tych znacznikach… (nie mogę znaleźć na forum)
Zostaliśmy przy: jedne stronie oznaczonej, druga bez znaczników; chyba, że organizator zdecyduje inaczej/posiada taśmę, którą da żeby oznaczyć drużynę przeciwną. Nie wymagamy posiadania znaczników w dwóch różnych kolorach, nie wszyscy nawet mają żółto/czarne :wink:
Ale propsy za zdjęcie ze mną :smiley:

  • to co inni napisali, czerwony=oznaczenie trupa (ja osobiście nie strzelam do nikogo kto ma coś czerwonego w łapie/na sobie), niebieski=kolor dla sędziego; i jak Piorun napisał - to była pomarańczowa taśma

A no to można w sumie zamknąć temat.