Chris_Furrier, nowy gracz szuka mentora 馃榿

Temat: Szukam mentora, kt贸ry wprowadzi mnie w tajniki 艣wiata ASG, co z czym i jak.

W skr贸cie sprz臋t jest, ch臋ci jeszcze wi臋cej, brakuje tylko kogo艣 kto pomo偶e wej艣膰 na ca艂ego w to hobby i oka偶e troch臋 wyrozumia艂o艣ci dla totalnego laika.

Ksywa: Brak

Imi臋: Krzysiek

Mundur: pentacamo + oporz膮dzenie taktyczne w multicam鈥檌e

Ekipa: brak

Replika: karabin szturmowy WE-4168 GBBR + boczna XTP XTREME TRAINING PISTOL gbb

Zainteresowania, co艣 o sobie: szeroko poj臋te militaria i wszystko co z nimi zwi膮zane filmy, ksi膮偶ki i mam nadziej臋, 偶e nied艂ugo na sta艂e do listy dopisz臋 ASG.
Co艣 o sobie, hmm jak to w skr贸cie napisa膰, mia艂em by膰 w GROM鈥檌e ale wpad艂a kategoria E wi臋c ca艂e 偶ycie szukam substytutu dla armii :joy::grin: Od razu uspokajam E wpad艂o za chorob臋 krwi (niezara藕liw膮), pod skupiaczem my艣li wszystko w najlepszym porz膮dku :grin:
Zupe艂nie powa偶nie poza militariami jestem frikiem sci-fi, uwielbiam gry video (aktualnie ghost recon breakpoint i niezmiennie the binding od isaac), troch臋 param si臋 rysunkiem (papier + o艂贸wki, tusze, farby itd.), lubi臋 brzdekac na gitarze elektrycznej plus nie mog臋 nie wspomnie膰 o w臋dkarstwie (najukocha艅sza metoda spinning od niedawna casting)

Zdj臋cie* - profilowe aktualne, pierwsza przymiarka ca艂ego szpeju naraz w trakcie remontu :grin::joy:

1 Like

5 Likes

My艣le ze du偶o os贸b ci mo偶e pom贸c, tez jestem jednym z nich jak masz jakie艣 pytania o byle co wal priv to dam lepszy namiar i mo偶emy popisa膰 :wink: