Chris_Furrier, nowy gracz szuka mentora 😁

Temat: Szukam mentora, który wprowadzi mnie w tajniki świata ASG, co z czym i jak.

W skrócie sprzęt jest, chęci jeszcze więcej, brakuje tylko kogoś kto pomoże wejść na całego w to hobby i okaże trochę wyrozumiałości dla totalnego laika.

Ksywa: Brak

Imię: Krzysiek

Wiek: 32
Mundur: pentacamo + oporządzenie taktyczne w multicam’ie

Ekipa: brak

Replika: karabin szturmowy WE-4168 GBBR + boczna XTP XTREME TRAINING PISTOL gbb

Zainteresowania, coś o sobie: szeroko pojęte militaria i wszystko co z nimi związane filmy, książki i mam nadzieję, że niedługo na stałe do listy dopiszę ASG.
Coś o sobie, hmm jak to w skrócie napisać, miałem być w GROM’ie ale wpadła kategoria E więc całe życie szukam substytutu dla armii :joy::grin: Od razu uspokajam E wpadło za chorobę krwi (niezaraźliwą), pod skupiaczem myśli wszystko w najlepszym porządku :grin:
Zupełnie poważnie poza militariami jestem frikiem sci-fi, uwielbiam gry video (aktualnie ghost recon breakpoint i niezmiennie the binding od isaac), trochę param się rysunkiem (papier + ołówki, tusze, farby itd.), lubię brzdekac na gitarze elektrycznej plus nie mogę nie wspomnieć o wędkarstwie (najukochańsza metoda spinning od niedawna casting)

Zdjęcie* - profilowe aktualne, pierwsza przymiarka całego szpeju naraz w trakcie remontu :grin::joy:

1 polubienie

5 polubień

Myśle ze dużo osób ci może pomóc, tez jestem jednym z nich jak masz jakieś pytania o byle co wal priv to dam lepszy namiar i możemy popisać :wink: