BUDUJĘ CHRONOGRAF!

Hej ludzie, szukam pomysłów jak powinien wyglądać wasz wymarzony chronograf :slight_smile:
Chodzi mi o funkcje, kształt, kolor. Moje pytania nie są zamknięte!

Na strzelankach widziałem, że te chronografy mają dodatkowe funkcje jak:
-wprowadzanie masy kulki - ale tylko po to, aby obliczyć jej energię w dżulach
-wyświetlanie wyniku w m/s
-pomiar szybkostrzelności
-wyświetlanie stanu baterii?
-nieużywany sam się wyłącza?
Ważne są te bajery? ktoś kiedyś wprowadzał mase kulki i mierzył sobie jej energię? albo wyświetlał wynik w m/s?
(im mniej takich rzeczy, tym mniej przycisków)

Jakie zasilanie?
-wbudowany akumulator
-paluszki AA
-slot na baterie asg?

Jaki kształt?
-taki patent jak wyświetlacz na zawiasach super?
-możliwość zamontowania na trójnogu ważna?
-nakręcany na lufe jak tłumik?
-gabaryty bardzo istotne? Ma być taki, żeby wsadzić w plecak i iść strzelać, czy żeby jeździł autem i wyciągany na chwilę na zbiórce?
-Jak duże powinno być okno pomiarowe? W sensie ta dziura przez którą trzeba strzelić? :wink:

Kolor? Dopłacić żeby mieć chronograf w jakimś maskowaniu lub pomalowany w jakimś konkretnym stylu (np jak bronie w CS:GO)? Komuś by na tym zależało czy po prostu zwykły czarny, zielony, biały?


Taka nowoczesność jak wbudowane bluetooth i wyświetlanie wyniku na telefonie może wpłynąć na kupującego? Korzystalibyście?

Chronograf bez wyświetlacza, samo bluetooth + aplikacja na telefonie ma szanse się sprzedać?
(pozwala to na całkiem inne kształty)

Mam pierwszy prototyp, jeszcze go nie kalibrowałem ale wyniki mam bardzo zbliżone do tego co mi zmierzyliście przed strzelankami. (346-349) Prototyp chronografu - YouTube
Trche mniej fps jak strzelam bokiem, ale to wina magazynków do p90 :wink: brzydko podaje wtedy kulki