Black Srajdej 2023 - temat zbiorczy ;)

Black Srajdej za dni kilka to odpalam temat z ofertami.

Uzupełniajcie, ale przed wrzuceniem linka proszę o weryfikację na ile “promocja” jest promocją :slight_smile:

Promka na baterie w HobbyKing - lipo Turnigy.

Lipo wysokiej jakości z dobrymi parametrami. Promo tak dobre, że zamówiłem 40sztuk … :wink:

Polecam odznaczyć jedynie europejski magazyn i sprawdzić w koszyku czy wybrane produkty nie mają statusu “backorder” (to oznacza czekanie na dostawę).

Szybka realizacja w jeden dzień.

Kod: MCBW23 dalej - 21% na cały asortyment :wink:


Wrzucam też coś od siebie jak zawsze :wink: Promki odpalą się o północy i będzie można upolować parę fajnych fantów :slight_smile:

Ponieważ w tym roku muszę trochę przewietrzyć magazyn wrzucam do oferty wszystkie repliki, które kitrałem myśląc o budowie customów.
Jednocześnie duża liczba części trafia na przeceny.

Jak zawsze kierując się zasadą “fair play”:

  1. Staram się, aby oferty były uczciwe - żadnego zawyżania cen. Wszystkie produkty mają bazowo ceny standardowe, lub ceny sugerowane przez producenta.
  2. Jeśli oferta jest aktualnie w promocji oznacza to, że zmniejszyłem moją prowizję o co najmniej 50%. Są też takie produkty, które sprzedaję jedynie za zwrot wartości (typowe leżaki magazynowe).
  3. W ofercie pojawia się “Preordery” w dobrych cenach - postaram się, aby przy każdej takiej ofercie czytelne było informacja, iż jest to preorder, a data dostawy została poprawnie oszacowana.
  4. Jak zawsze wszystko ogarniam samodzielnie, ale liczę na terminowe wysyłki i wyrobienie się z pakowaniem 😉
  5. Oferta “Black Friday” powinna się automatycznie pojawić o północy w dziale Promocji: https://asgbox.pl/promocje/
  6. Oferta potrwa do Poniedziałku do 23:59 😉
  7. Zanim powiesz, że “słabe to promo” sprawdź ceny konkurecji - działam na niskiej prowizji i moje ceny zazwyczaj są “niskie” 😉

Udanego polowania!

2 polubienia

Minirig helikona w dobrej cenie: https://www.helikon-tex.com/pl_pln/kk-tmr-cd-training-mini-rig-tmr.html