Battlefield 3 za free

Jak w tytule:
https://www.origin.com/en-sg/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition

Orientujesz się jak wygląda sytuacja na multi? Grają jeszcze czy przeszli na 4?

Jak masz Premke to jest w cholere ludzi :wink:

A co Premium ma osobne serwery? Na free nie pogram?

I czy jest opcja gry profilem z PS3 na PC? Czy wszystko od 0?

Grają grają :slight_smile: bf4 zabugowane i nie odstępuje aż tak od 3

Niektóre wymagają premium, ale bez i tak pograsz :smiley: a tego drugiego nie wiem, wydaje mi się ze od zera

Dziękówa za info, nie miałem jeszcze okazji pograć na PC, na pewno sobie ściągnę :slight_smile:

Właśnie pobieram :smiley:

Bez Premium wam się znudzi w tydzień :stuck_out_tongue:

Na PS3 na podstawce przegrałem przeszło 100 godzin :stuck_out_tongue: Na kompa nie miałem okazji, a nie ma chyba lepszej darmowej strzelanki niż BF3 :>

Wcale im sie nie znudzi, mi sie nie znudziło :slight_smile: spokojnie są pełne serwery, zwłaszcza teraz

Ja na razie cisnę kampanię. Gierka spoko (co prawda komputer mi ciśnie ją na low detalach), więc nie wiem na czym polega spina między graczami CoDa a BFa. Obydwie gry są fajne (z punktu widzenia kampanii single player) :slight_smile:

bo ludzie nie patrzą na singla :smiley: pograj w multi tu i tu - zrozumiesz :wink:

To jest w ogóle tryb single player w BF3? :smiley: Nigdy go nie włączyłem, od razu poleciałem w multi :sunglasses:

Dokładnie tak jak mówią, BF nie jest na singla, nie doszedłem nawet do połowy na pleju, na kompa nawet nie odpalam. Wszystko było by spoko tylko po godzinie grania na multi wszystko było ok, później po krótkiej przerwie PB zaczął mnie wypierdalać z serverów : PunkBuster kicked player ‘Sokom91’ (for 5 minutes) … Violation (GAMEHACK) #80763 tylko, że ja kurwa nie czituje…

może miałeś jakiegoś hacka do innej gry czy coś spróbuj też przeintalować pb :slight_smile:

usuń cheaty z kompa obojętnie do jakiej gry/reinstall punkbustera/zeskanuj kompa z wirusów/zmień serwer/wyłącz fxaa z ustawień graficznych - jak nic z tego nie pomoże to już nie wiem :smiley:
I generalnie 80762 jest kodem od hacka, który powoduje, że zabijasz wszystkich z wszystkiego na 1 hita

Dobra usunąłem z kompa wszystko co miałem zcrackowane, przeinstalowałem PB, przeskanowałem kompa, jak to nie pomoże to będę musiał obejść się smakiem…

To na forum bfa szukaj :slight_smile:

Po tych operacjach już chyba wszystko śmiga, w każdym razie udało mi się rozegrać całą rundę, dzięki :wink: