Ban permanentny 08.10.2023

W nawiązaniu do dzisiejszych sytuacji:

Świadome łamanie zasad bezpieczeństwa i kilkukrotne dyskusje z tym związane nie będą tolerowane. Tak samo jak nie będziemy tolerować idiotycznych zachowań i totalnego olewania zasad Fair Play.

Każdy z Was kto przychodzi na niedzielne spotkanie ma się czuć bezpiecznie, a więc nie życzymy sobie obecności osób które świadomie łamią zasady i dobre zwyczaje rozgrywek. Jednocześnie nie poczuwają się do zachowania Fair Play i nie współpracują z administratorem/moderatorem, który zwraca uwagę na ich zachowanie.

Dziś doszło do incydentów z dwoma Panami, którzy nie posiadają niestety konta na naszym forum i jednocześnie odmówili identyfikacji (przedstawienia się, pokazania swojej twarzy) na wezwanie moderatora. Jeśli posiadacie informacje o personaliach owych panów, przekażcie je nam prywatnym kanałem (nie zostaniecie ujawnieni jako informatorzy).

Z uwagi na powtarzalność przewinień lub ich wagę i charakter w dniu dzisiejszym:

(ustalamy personalia)
Kolega z SVD w Ghillie MTP i siatkowych okularach, jako broń boczna walther o mocy 2j - BAN PERMANENTNY

Towarzysz powyższego posiadający identyczną replikę pistoletu (walther o mocy 2j) - BAN PERMANENTNY

Informację o zachowaniu obu Panów zostaną przekazane również do zaprzyjaźnionych środowisk airsoftowych.

Administracja i moderacja nie będą pobłażać na zachowania związane z naruszeniem bezpieczeństwa i szkodami na zdrowiu innych graczy.

13 Likes

download

7 Likes

Dzisiaj z komandorem obczajalismy pana z swd i był to pan z Ukrainy i miał 2 kolegów jak pamiętam

To napewno te pany

Obraz

Skąd info że są z Ukrainy?

@Jack to nie nasze pierwsze spotkanie i dyskusja z jednym z panów. A chciał nie chciał wschodniego akcentu nie wymażesz i osobę z za wschodniej granicy szybko rozpoznasz.

Narodowość nie rzutuje tutaj na wymiar kary, głupie zachowanie to głupie zachowanie.

4 Likes

Tak jest staliśmy z komandorem obok nich o ewidentnie widać i słychać było że to panowie z Ukrainy,a do tego jeszcze tydzień temu też byli na strzelance,po tym wyczailem że to oni.

2 Likes

Bardzo dobrze! Paulina ma się już lepiej i przestała mieć zawroty głowy ale no guz i brzydka ranka na głowie trochę z nią będą :confused: ale dzięki za reakcje siłownik spoko się zachował także plus dla niego :slight_smile:

6 Likes

Dostali perma, więc to już nic nie zmieni, ale tak jak mówiłem na strzelance, na tego z pistoletem były skargi do mnie tydzień temu. Dzisiaj na chronowaniu powiedzieliśmy z frikiem żeby go sprawdzić. Na chrono wyszedł w limit, no ale wystrzelił pewnie przed tym kilka magów.