AK czy G36?

Więc zastanawiam się miedzy tym http://www.taiwangun.com/608-2-jg (ewentualnie wersja C) a tym http://www.taiwangun.com/rk-01w-real-wood-boyi?from=listing&campaign-id=14
wiem że obie mają ten sam GB że patrzeć pod wzgledem wygladu ale mi chodzi o

możliwość przyszłego tuningu
Awaryjność
oraz żeby nie rozpadło się po jednym upadku

Który bardziej polecacie?

PS. w tych nowych G36 jest cos takiego że można zmieniac fps za pomocą nimbusa po złozeniu kolby ktoś spotkał się z czymś takim?

i jeszcze G-001 boyi

Giety od JG to naprawdę wytrzymałe bestie, a jakiś wielki tuning w nich nie jest zbytnio potrzebny. W stocku potrafią służyć lata.

Dochodzi jeszcze AUG ale slyszałem ze są problemy

Bierz co ci się bardziej podoba. Obie repliki na podobnym poziomie mechanicznym. Jednak AKSU ma krótszą lufę przez co mniejszy zasięg i celność ale bardziej poręczny. Gieta długa oczywiście skupienie i zasięg. Ale pytanie jaka jest zauważalna różnica zasięgu i celności? Pewnie nie wielka. Więc kup to co Ci się bardziej podoba.

Dokładnie , kup to co Ci się podoba - czyli M4A1

Za 300 zł sprzedam Ci G36K (350FPS) (nieużywany) kupiony w militaria.pl z dodatkowym magiem Hi-Cap.

Jesli lubisz kałasznikowy tak jak ja to kup jesli wolisz zachodnie futurystyczne i przesiakniete technika nowoczesne repliki kup emke lub giete.ja obecnie posiadam ak74 i jestem bardzo zadowolony fakt wymienilem troche rzeczy ale jest super bezawaryjny.