AAP01 w charytatywnej licytacji ;)

Licytacja na: ASG BOX - Ta piękna AAP01 szuka nowego domu - jak ją...
Ta piękna AAP01 szuka nowego domu - jak ją kupić? Weź udział w licytacji charytatywnej dla Mikołaj - codzienność z zespołem Angelmana - młody dzielnie walczy na turnusach rehabilitacyjnych o odzyskanie sprawności i uważam, że warto mu w tym pomóc. Tym bardziej, że ostatni turnus przyniósł świetne efekty!

Licytacja tylko pod postem na FB (link na górze), licytujemy do Niedzieli 19.11.2023 godzina 19:00.

Kwota startowa: 250zł

O replice:

  • Stokowa NOWA AAP01 - 0 modów.

  • Malowanie wykonane przez Airbrush Camo

Jeśli wygrasz:

  • Możesz poprosić o domalowanie akcesoriów w ten sam wzór - kolba, magi, kabura … no problemo. Airbrush Camo powiedział, ze domaluje wszystko 😉

[komentarz: malowanie zostało wykonane ręcznie więc postaramy się, aby wyglądało identycznie, ale nie możemy dać gwarancji że nie będzie pewnego odstępstwa barwy]

  • Chcesz części do modowania? Dostaniesz je w złodziejsko dobrej cenie. Jak dobrej? Dostaniesz moją cenę hurtową na wszystko czego sobie zażyczysz. Jeśli dobrze to rozegrasz to AAP wyjdzie za darmo 😉

[komentarz: maksymalnie jeden komplet części niezbędnych do zmodowania jednej repliki. ]

Regulamin:

  1. Licytacja ma charakter charytatywny, zanim zalicytujesz zastanów się czy będziesz w stanie zapłacić.

  2. Jeśli wygrywający wycofa się z zakupu, wygrywa druga w kolejności oferta.

  3. Na cel charytatywny przekazany dochód z aukcji (Wylicytowana kwota - cena wywoławcza)

  4. Kupujący ma 7 dni na wpłacenie należnej kwoty.

  5. Wszystkie licytowane i “dokupione” towary są nowe i objęte gwarancją.



1 polubienie

vectora byś wystawił :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mogę, ale nie zaczniemy od 250zł, a od 2500zł :smiley:

3 polubienia

zachęcasz :stuck_out_tongue:

20 minut do końca aukcji :wink:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid09nHYk3dQxgXLw4rv9YKTfSAqmCTZeFipVxoyYKr6ASRc2za7utEMWPJ1rBnNk3eCl&id=100032983766172&sfnsn=mo

Aukcja zakończona kwotą 650zł ^^

Ten temat został automatycznie zamknięty 60 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.