5/6.11.2022 Woj. Lubuskie gm. Skąpe, Operacja Borówka / MilSim by GS-3

Witam!

Serdecznie zapraszamy na 3 już edycję naszych owocowych (tylko z nazwy) MilSimów, po przecierającej szlak Jagodzie i zwycięskiej dla przedstawicieli Taktyczny Szczecin, Malinie, czas na Borówkę.

Naszym zamiarem jest zorganizowanie wymagającej gry w konwencji Milsim w klimacie pełzającej wojny domowej.

Jesteście siłami paramilitarnymi, do tej pory zakamuflowanymi w swoich macierzystych miejscach zamieszkania. W trybie alarmowym zostaniecie zmobilizowani przez oficera prowadzącego, który zorganizuje wam nocny przerzut na spadochronach w nowy rejon zapalny kraju w Gminie Skąpe. Pogoda nie będzie was rozpieszczać, zapowiadany jest silny wiatr w trakcie zrzutu. Po dokonaniu konsolidacji pododdziału, macie za zadanie odnaleźć skrzynki kontaktowe. W nich znajdziecie informacje potrzebne do odnalezienia lokalnych sprzymierzeńców rankiem. Następnie w ciągu dnia ustanowicie kontrolę nad nowym rejonem zapalnym wojny domowej Lechistanu z Nadstrużem. Dodatkowym utrudnieniem będą wrogie, lokalne siły samoobrony.

Zapisujecie się zespołami zadaniowymi maksymalnie 6-osobowymi.

Gra ma dwa etapy:

nocny, unikowy, w którym nie ma respawnu, zostaniecie rozdzieleni i będziecie musieli najpierw się odnaleźć, już skonsolidowani odszukacie punkty z informacjami potrzebnymi do konsolidacji strony konfliktu

dzienny, rozpoczęty respawnem i konsolidacją symetrycznych stron konfliktu, z dostępnym respawnem poprzez procedurę medevac, wypełniony symetrycznymi, często konfrontacyjnymi zadaniami odpalanymi kopertowo - o danych godzinach ze “skrzynek kontaktowych”.

Wpisowe 40 zł.

Zapisy najlepiej grupowe do max 6os., ale i indywidualne prosimy kierować na mail: gs3miedzyrzecz@gmail.com

Kończymy szlifować regulamin i mechanikę.

Link do wydarzenia na FB (to główne medium do obsługi imprezy)

Pozdrawiam, Kierek GS-3!

1 Like