4DSR Grupa ArmA III

Witam!
Wszystkich, którzy lubują się w klimacie wojska Polskiego a wolny czas spędzają nie tylko na strzelankach ale także przed komputerem, zapraszam do zapoznania się z tematem rekrutacji w szeregi grupy 4DSR (4 Dywizja Szybkiego Reagowania) . Po krótce o nas:

 • Kim jesteśmy?
  4DSR to polski klan odwzorowujący działania militarne na wirtualnym polu bitwy w grze ArmA III.

 • Atmosfera
  Jesteśmy grupą ceniącą sobie klimat i przyjacielskie stosunki, nie tylko na wirtualnym polu bitwy, ale także w realnym życiu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego żołnierza - liczy się jakość, a nie ilość.

 • Zadania
  Wykonujemy szeroko pojęte misje i manewry militarne na lądzie, morzu oraz w powietrzu wzorując się na działaniach Wojska Polskiego. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, zdolną do prowadzenia różnego rodzaju działań wojskowych.

 • Symulacja
  Szczególną uwagę przykładamy do jak najwierniejszego odwzorowania klimatu wojskowego. Pierwszorzędną rolę odgrywa wyszkolenie żołnierza. Każdy członek 4DSR przechodzi rozmaite szkolenia, począwszy od szkolenia podstawowego, poprzez szkolenia specjalistyczne, kończąc na okresowych manewrach ćwiczebnych.

 • Zaplecze techniczne
  Nasze szeregi zasilają utalentowani mission makerzy, moderzy, programiści, graficy i web-developerzy. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, własne repozytorium modów, autorskie modyfikacje oraz skrypty.

 • Rekrutacja
  Jeśli jesteś osobą, która szuka dywizji ArmA III, jeśli jesteś fanem wojskowości, chcesz poczuć klimat prawdziwego pola walki, uważasz, że jesteś w stanie sprostać naszym oczekiwaniom, czekamy właśnie na Ciebie.
  Nie zwlekaj, odwiedź nas na serwerze TeamSpeak’a:
  arma4dsr.pl

Zapraszamy koniecznie do obejrzenia filmu promującego nakręconego podczas wykonywania zadań raz ćwiczeń
LINK: Arma 3 polski klan coop [4DSR] PROMO ,,Nasza armia" (machinima movie cinematic) - YouTube