31 lipca 2022 - Ostatnia Niedziela Miesiąca - Fort Sarbinowo

Witam



Więcej informacji niebawem.



Pozdrawiam

Rezerwacja postu.

https://taktycznyszczecin.pl/download/file.php?id=3690&mode=view


Sugerujemy użycie kulek o maksymalnym wagomiarze do 0.25g

Zmniejszy to odczuwalność trafień i ryzyko przykrych zdarzeń.

Cięższe kulki niż 0.25 nie zostaną dopuszczone do gry.

Zgłoszenia: Formularz rejestracji



Zapraszam do zgłoszenia się również na wydarzeniu na FB.

Ostatnia Niedziela Miesiąca - Wydarzenie na Facebook’u.


Zapraszam do grupy na FB.

Ostatnia Niedziela Miesiąca - Grupa na Facebook’u.



Po scenariuszu zapraszam na ognisko/grilla :wink:

Dzięki za zorganizowanie tego scenariusza - super, że Wam się chciało to ogarnąć i przygotować wszystko, łącznie z grillem. Było bardzo sympatycznie i chyba nawet bez żadnej większej kontuzji.

Miło odwiedzić tą miejscówkę po wielu latach.

Miejsce cudne, kto nie był niech płacze w kącie.

Pomysł z kolorową taśmą odblaskową to cudo w tych warunkach.

Dziękuje całej ekipie organizacyjnej, że chciało Wam się zorganizować cały event :wink:

dołączam się do chwalenia orgów, było super i bardzo dobrze się bawiłem.
Inna sprawa, że w rzadkim dla mnie odruchu dobrego serca pożyczyłem komuś batkę lipo 11,1 1200 mah, miło byłoby dostać ją z powrotem!
Ta w kółku:
batka.PNG

Miejscówka CYMES !

Dzięki wielkie za chęci do zorganizowania takiej rozgrywki, bawiłem się świetnie, mieszanka cqb z lasem u góry, kto chciał wybierał co mu bliżej serca. Na pierwszy raz poznałem dopiero ogólny zarys miejscówki ale z godziny na godzinę robiło się weselej.

Nieśmiało powiedziałbym że z wielką chęcia zobaczyłbym okazyjne niedzielne jebanki z limitem do 350 fps bez dmrek i pokrewnych ( ewentualnie dopuszczone czterotakty :wink: ). Zdaje sobie sprawę że charakter miejscówek naszych jest jaki jest, ale bawiłem się na tym 1j jak za starych czasów gdzie repliki z ca mające 420 fps to był postrach strzelanki niedzielnej !

Czapki z głów za oznaczenia i elementy świetlne. Będąc pierwszy raz łatwo było ogarnąć co jest niebezpieczne .

Moja relacja z gry na Forcie Sarbinowo. Mała uwaga do organizatorów, wyłącznie o charakterze technicznym i pobocznym. Myślę, że w tak ciemnych pomieszczeniach jak na Forcie warto by rozważyć rozmieszczenie podobnych lampek jak te biorące udział w grze, które emitowałyby jakiekolwiek światło pozwalające rozejrzeć się po terenie. Dzięki temu a) gra nabrałaby nieco dynamiki, gdyż nie wszyscy mieli latarki na replikach i nie każdy był w stanie pewnie przemieszczać się po AO, nie mając obaw o swoje bezpieczeństwo oraz b) kamera miałaby punkt odniesienia i źródło światła, dzięki czemu mielibyście o wiele więcej fajnych ujęć z gry w piwnicach.

Tym niemniej z materiału nagranego na tej edycji ONM udało się skleić do kupy coś takiego:

Enjoy :slight_smile: