30.03.2014

było git, dzięki
polubiłem to miejsce

Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie na dzisiejszą strzelankę. Pogoda dopisała, towarzystwo również, jak dla mnie była to najlepsza impreza na Wiskordzie do tej pory - nawet mimo faktu, iż nie było to rasowe cqb. Niestety filmy z dzisiejszej strzelanki pojawią się dopiero w okolicach weekendu.

Kajtek - mam twoją czerwoną szmatę, wybacz, zapomniałem oddać. Będę o nią dbał :slight_smile:

było fajnie dzięki za miłą grę :slight_smile:

Pistol party na koniec the best :smiley:
Do następnego :smiley:

Dzięki za gre!
Miejscówka super. Frekwencja też super, chociaż jak na tą miejscówkę to aż za super :laughing:
W pierwszej grze atakujący nie mieli szans, broniący mogli się za szybko respić.
Po drugiej grze nie zrobiliśmy podsumowania :astonished: mieliśmy liczyć ilość trafień i nic. Wszyscy zapomnieli :smiley: mi się w domu przypomniało

Może jakby zagrać powiedzmy 4-5 rund po 20minut jedna, z konkretnym celem, bez respów, to gra nie byłaby taka statyczna.

Za tydzień fajnie by było odwiedzić Wielgowo albo coś z Mostów.
Tak dawno nas tam nie było, że zapomniałem już jak te miejscówki wyglądają :wink:

Było super :slight_smile: Dzięki wielkie :slight_smile:

Było super, dzięki za grę. Abrams i ktoś jeszcze mają moje znaczniki stron, prosilbym o zwrot na następnej strzelance :wink:

Świetna miejscówka i super gra. Dzięki wszystkim :wink:

Było naprawdę fajnie