30.03.2014

Pojawię się z pompką i gazówką :smiley:

To jak beda fragi sie strzelaly na zewnatrz to przybede. Do budynkow nie wchodze bo moj gniw ma 410fps

Ja będę z gietką, i zabawkowym pistoletem na kulki (nie jestem pewny co do FPSów gietki, dlatego proszę kogokolwiek o chronometr na Wiskord) :slight_smile:

Może się wybiorę; pytanie - ze snajpą na zewnątrz coś podziałam, czy samego boczniaka brać? :unamused:

Panowie po co te pytania? Miejscówka jak każda inna. Wiadomo że są budynki ale walka wcale nie musi się w nich koncentrować. Można strzelać z dachu, okien, drzwi i wszelkiego rodzaju dziur na zewnątrz. Przypominam również że można strzelać z zewnątrz przez wyżej wymienione elementy do osób w budynku.

Najważniejsze jest to żeby wiedzieć jaką replikę się posiada i gdzie można z niej strzelać.

Warto brać wszystko co się ma, pod warunkiem że potrafimy z tego korzystać efektywnie i z głową :slight_smile:

Tak więc przybywajcie, bo walka toczy się zarówno w budynkach jak i poza nimi.

Pytam, bo nie byłem tam jeszcze :wink: Dzięki za info, raczej bedę :smiley:

Jasna sprawa, jest tak jak pisze toobi. Przy czym uczulam, by używać replik z głową - w budynku dozwolone jest korzystanie wyłącznie z replik o mocy równej bądź niższej 350 fps. Zatem czy żeś snajper czy szturmowiec bierz co masz i wpadaj. Ja też wezmę parę gratów, na miejscu się zobaczy które z nich się przydadzą.

Herod sprecyzujmy bo ludziki lubią cwaniakować. 350fps na kulkach 0.2 z wyłączonym hop-up :wink:

Dokładnie Wiewiór. Ja sprecyzuję jeszcze bardziej - jak ktoś strzeli do mnie w pomieszczeniu z repliki o większej mocy niż 350 fps (licząc przy skręconym hopie i na kulkach 0,20g) to dostaje bana na forum na stałe.

Jakieś chrono na miejscu będzie w razie czego? :smiley:

Przyklepuje wypowiedź Heroda :slight_smile: chrono będzie :slight_smile:

Literówka, już poprawione :wink: // WojaS

teraz to nie wiem , pompka ok 360~370 fps a gaziak ok 370 fps , nie wiem dokładnie , wiec wole sprawdzić

Nie zawitam po raz kolejny. Znowu urodziny w rodzinie. Ten Wiskord to jakieś fatum dla mnie.

Co Ty nie powiesz :smiley:

Regulamin forum czytałem Herod :slight_smile: Tak więc biorę moja m4 i postrzelam :slight_smile: i jeszcze raz dodaję, że posiadam też krótką.

Niestety nie dam rady się z jawić z powodu nie wyrobienia się naprawą repliki. Miłej zabawy.

oo bara jednak dałeś się namówić :slight_smile: :slight_smile:

MAPKA

Jako, że wygrał Wiskord, postanowiłem tym mniej obeznanym pokazać sposób dojazdu do samej miejscówki i miejsce zbiórki. Kolorem niebieskim jest oznaczony przystanek (Transportowa 11) na którym wysiadają osoby podróżujące komunikacją miejską, czerwoną linią oznaczony jest ogólny dojazd do miejsca zbiórki oraz samo miejsce zbiórki. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, w razie wątpliwości proszę pytać :slight_smile:

Pozdrawiam i do zobaczenia :smiley:

Także będę jutro, mam nadzieję że repliki po pół roku leżenia mnie nie zawiodą:) Czas odkurzyć znajomości i umiejętności.

Dzięki wszystkim za spotkanie :smiley: filmik postaram się skleić do czwartku max :ugeek: