29.01.2017

Akurat jestem w szpitalu i nie podeślę zdjęcia ale siedziałem na Warszawie 2 od 10.00 do 10.40. Nikogo nie było.

Moze byles na jedynce ? Bo dziwne nie zauwazyc 36 osob- o tej godzinie jeszcze nawet nie wystartowalismy i bylismy na drodze.

Jak dla mnie miejscowka moze i fajna ale jezeli wygra w lato to odpuszcze sobie 50 % czasu siedzenia na dupie i czekajac jak ludzie przejda.
Pan z pieskiem przerywal rozgrywke conajmniej 3 razy.
A tak naprawde to jest zwykly kawalek lasu jakich wiele. Nie ma okopów jak na Kluczu, Nie ma wałów - tylko górki i wąwozy.
Zaczynam sądzić że ludzie boją się okolic mostów bo tam trzeba przejsc 200 m na teren rozgrywki a to za duzo z buta…

Kur*a faktycznie jedynka ^^

Hymm ciekawe czm mam bana skoro bylem…

Na prochownię można dojechać w zasadzie pod sam teren rozgrywki, jeszcze bliżej niż na Krzekowo czy Warszewo :smiley:

Popieram przedmówcę. Fajnie byłoby zwiększyć zasięg do prawobrzeża. Jeśli chodzi o transport to nie wydaje mi się to aż tak wielkim problemem - deklarują się osoby zmotoryzowane i na przykład ustalamy punkt zbiórki na lewym brzegu i jedziemy na brzeg prawy. Potem odwózka do tego samego punktu. Czasowo wyjdzie może pół godziny wcześniejszego wstania z łóżka i drugie tyle samo powrotu do domu. Luźna propozycja :wink: Ale jeśli nawet nie ma tylu osób chętnych do pomocy w transporcie to komunikacją dostaniemy się spokojnie w okolice każdej z miejscówek, potem można już jeździć na wzór TalibTaxi.

Panowie, w końcu udało mi się dotrzeć i było po prostu ZA-JE-BIŚ-CIE. Scenariusz był bardzo cacy, pozytywnie zakręceni ludzie (specjalne pozdrowienia dla Wayna, Heroda, Diabła, Kleszcza, Husarza i kolegów w MC, którzy podwieźli mi dupę z I na II :smiley:), spin też jakiś specjalnych nie było. Wszystko od strony organizacyjnej przeprowadzone mega sprawnie, wręcz podręcznikowo :smiley: Szanuje mocno :slight_smile: Na marginesie jeszcze dodam, że w duchu zrobiłem wielkie WOW, jak zdałem sobie sprawę, że wszyscy mieli czerwone szmaty :open_mouth:
W dalszym ciągu nie mogę wyjść z podziwu, że tu wszystko tak elegancko działa :slight_smile: Jedyny chyba minus dzisiejszej strzelanki to cywile, ale z tego co słyszałem i tak było dzisiaj z nimi wyjątkowo spokojnie :wink:
Jeszcze raz wielkie pozdro i wielkie dzięki do orgów i uczestników za naprawdę dojebaną jebankę :slight_smile: Będę starał się zjawiać w Sz-n częściej :slight_smile:
PS Batka nie była potrzebna, dzięki Panowie za chęci :wink:

Dziękuję za strzelankę. Mega fajnie było. Teren trochę słaby bo nic ciekawego tam nie ma :slight_smile:
Scenariusz fajnie urozmaicił zwykłą posiewankę plastikiem. Propsy.

@grisza post poprawiony;)

Również dziękuje wszystkim za dobrą zabawę , podziękowania dla autorów scenariusza za poświęcony czas i zaangażowanie w trakcie trwania rozgrywki.
Oby więcej takich pomysłów … :sunglasses:

Pozdrawiam wszystkich.

Scenariusz 1-klasa, ponownie gratulacje dla twórców, oby więcej takich strzelanek :slight_smile:

Również pozdrawiam :wink: