29.01.2017

U mnie zmiana planów i odpadam.

Gdziekolwiek by to nie było, czy ktoś może świeże mięsko przywieźć na miejsce? W zamian oferuję lizaka albo piwko :slight_smile:

@Up
A można wiedzieć skąd dojeżdżasz?

Jak moja nie zacznie rodzić to będę :slight_smile: powiedzmy, że mam 2 miejsca wolne. Ruszam spod B1 (Gumieńce). Jak ktoś potrzebuje transportu to pisać.

Wygrywa: Warszewo 2
Przypominam o tym ze widzimy się w pełnej gotowości o 10.00!!
Przypominam o pozwoleniach nieletnie i czerwonych znacznikach trafien.

Sory Mnie Nie Będzie

Mogę być lekko spóźniony na zbiórce, mimo wszystko proszę mnie uwzględnić w wyborze składów. Pozdrawiam.

Odpadam, choroba :neutral_face: Najbliższy fotoreportaż za 2 tygodnie.

Przygotujcie się, że jutro zwiedzicie biały szlak do San Escobar :wink:

Ups. Zapomniałem z P-ń ładowarki…
Będzie w stanie ktoś pożyczyć mi batke na t-conect, najlepiej 7.4? Nie wiem na ile uciągnie mi lipol.
Z góry dzięki :slight_smile:

Ja moge Tobie pozyczyc baterie 7.4. Mam 1450mah Nuprol. Czy wystarczy?

Mała zapowiedź na jutro :wink:

@Groszqu
Lekko, dzięki bardzo :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za dzisiaj. Mam nadzieję, że spodobał wam się taki mini scenariusz, który będzie kontynuowany w dużej edycji w lato :wink:

Dzięki Zucho.Było ciekawiej niż zwykła jeban…ka :slight_smile:

Wg mnie, jedna z lepszych jeśli nie najlepsza strzelanka na których ostatnio byłem. Dzięki bardzo!

Ja chciałbym podziękować wszystkim i każdemu z osobna za bardzo wysoka kulturę gry. O to właśnie Panowie mi chodziło podczas porannej pogadanki :wink: oby tak dalej

Dziękuję wszystkim, którzy się pojawili dzisiaj i mam nadzieję , że zobaczymy się na większym scenariuszu planowanym na lato (wstępnie lipiec więc rezerwujcie sobie ten miesiąc :wink: )

Serdecznie dziękuję za dzisiejszą grę. Była zajebiście, jednak nie dlatego, że moja drużyna wygrała (i to dwa razy:D), tylko dlatego, że się wybiegałem, nadźwigałem, zmęczyłem, wystrzelałem co mi tam jeszcze z kulek zostało i padam na mordę jak koń po westernie. Nie było nudy, cały czas coś się działo, ale wiem, że to zasługa naszych dwóch dzisiejszych game masterów, którzy udźwignęli temat podchodząc z głową do strzelanki. Efekt - nawet świeżo naładowana batka 2400 mah mi się skończyła.

Na uwagę zasługuje również wysoka kultura dzisiejszych graczy. Zero spin, wszystko wyjaśniane na miejscu, gra przebiegła płynnie i dała dużo satysfakcji. Moje serdeczne podziękowania.

Fotki ode mnie:
https://www.facebook.com/pg/Go-Pro-Herod-577200152359528/photos/?tab=album&album_id=1247048388708031

Z mniej przyjemnych tematów. Ban na następną ankietę otrzymują:
mandalorianin
toper

Powód: głosowanie i nie pojawienie się na strzelance.