28.03.2016 r. Poniedziałek

Tak husarz

Zaznaczyłem, że mnie nie bedzie ale jednak przyjadę. Do zobaczenia.

sory, mnie nie będzie :frowning:
Problem z dojazdem mimo że dojazd dobry :stuck_out_tongue:
Gdybym miał przyjść to bym był spóźniony jakieś 30min a troche lipa przychodzić w trakcie rozgrywki :frowning:

no tak, bo strzelanki zaczynają się punktualnie :wink:

zawsze się spóźniają o te 30-40min, lecz patrząc na dość małą frekwencje to mogli się pośpieszyć :confused:

GG :smiley: strzelanka udana w sumie jak zawsze… :slight_smile:
+piekna pogoda
+spora frekwencja jak na swieta

  • WKURWIAJACE mrowki !! :>

Pogoda dopisała, fragi też było zajebiście a co do mrówek mi nic nie przeszkadzało

Przepraszam bardzo ale czy administracja postanowiła olać niedzielne spotkania że żaden chociażby 1 przedstawiciel się nie pojawił? Rozumiem że o nie których słuch zaginął, sprzedali sprzęt i konto zostało, żeby niby było wiecej użytkowników, ale to co sie dzieje to żenada, a co najmniej wstyd.

Pogoda dopisała wiec bylo świetnie, 3 rozmaite tryby gry chociaż przewaga jednej strony była bardzo widoczna
Podziekowania dla Slayera za pomoc w organizacji.



bo sie nie wjebales w mrowisko jak ja :smiley:

zacznijmy od tego że nawet nie biegałem

Musiało być bardzo ciepło bo niektórym chyba za bardzo w głowę słońce przygrzało. :unamused:

Popraw mnie jeżeli się mylę ale niedzielne spotkania są darmowe i nikt nie zajmuje się ich organizacją zawodowo, więc jakim prawem wymagasz od kogokolwiek obecności?

Czy Ty się z ch*** na łby pozamieniałeś, chłopaku? Co to ma być za tekst? Jest drugi dzień świąt, a Ty oczekujesz, że ktoś z administracji “ma być”?

No ba, Administracja ma być i chu… W sumie to jeszcze powinniście obowiązkowo dzwonić w sobotę do każdego i przypominać żeby baterie naładować, podawać prognozę pogody z informacją jak się ubrać a na koniec opowiedzieć jakąś miłą bajkę na dobranoc :smiley:

Tłumacząc na język bardziej dyplomatyczny:

  • gratuluję, że odkryłeś strzelanki od strony organizacji :wink:
  • robimy, to, co robimy na forum w naszym wolnym czasie
  • NIE JEST TO NASZYM OBOWIĄZKIEM, nikt nam za to nie płaci, nie mamy z nikim umowy zobowiązującej nas do “organizacji spotkań towarzyskich” co niedzielę
  • są święta - “jednostki porządkowe” też mają rodziny i chcą z nimi spędzić czas

PS. postawa “ja wymagam” nie jest zbyt dobra, naucz się trochę ogłady.

Po takim tekście odechciewa się wszystkiego.
Powiedz mi koleś co Ty zrobiłeś dla tego forum i ludzi??? Ile wydałeś własnych pieniędzy by coś zrobić. Zagotowałem się czytając to.
Tak teraz Administracja oleje niedzielne spotkania i będziesz Ty je prowadził. Przynajmniej za każdym razem jak Ja będę to się o to postaram!!!
Nikt z nas nie bierze złotówki za pracę na rzecz forum i strzelanek, więc nie masz prawa czegokolwiek żądać!!! Tym bardziej w święta. Nie przyszło Ci do swojej bezmyślnej mózgownicy, że mamy Żony, Dzieci, Dziadków, Wujków Ciotki, z którym też chcemy poświęcić trochę czasu!!!.

Kur**, ręce opadają.
Jeśli o mnie chodzi to bym Ciebie chłopaku wyjeb** z naszej społeczności, ale niestety nie mam tyle mocy.

Przepraszam, że pisałem bez cenzury ale zabrakło mi samokontroli.
Resztę kolegów przepraszam za mocne słowa

****Jeszcze jedno dziś jest poniedziałek więc mamy kur WOLNE!!!**

Kochany Kolego, jeżeli pijesz do mnie - to nie, moje konto nie jest tu tylko dlatego by poprawiać statystyki forum, bo forum tego nie potrzebuje. Moje konto jest tu dlatego, że mi sie to należy :wink:. To, że sprzedaję szpej oznaczać może tylko jedno… jest na rynku lepszy :*.

To, że mnie nie ma nie jest podyktowane moją niechęcią, lecz zakupem mieszkania, które trzeba wyremontować :***(dorośniesz to zrozumiesz) Tak więc proszę Cię synku - nie komentuj nie znając tematu :slight_smile:.

Co do Twoich wypocin apropo administracji … ehhh nie masz pojecia ile chlopaki wsadzają serca, chęci i przede wszytkim prywatnego czasu w życie forum. Smiesznym jest to, że Ty wymagasz wiecej :slight_smile:.
Zapraszam na priv z pomysłami apropo pomocy :*****

Wybacz że pojechałem do rodziny na święta. Może widziałem się z nimi ostatni raz (z racji odległości). Ale mogłem jechać na strzelanke…


To nic że administracja płaci za
-Zegary
-Bomby
-Flagi
-Taśmy
-inne
i za utrzymanie serwera i domeny czyli forum.

Przecież nie wyliczamy ile np Mivak spali więcej paliwa wożąc to wszystko na strzelanke co tydzień.

A pytanie do ciebie:
Masz znaczniki ?
Jeśli nie to czy płacisz 1 zł za taśmy ? Bo takie osoby mogę policzyć chyba na rękach.

Wesołych świąt.

Poprawcie jeśli się mylę, ale wydaje mi się że administracja jest tutaj aby nie panował chaos co nie znaczy że muszą się pojawiać na strzelankach. Każdy może zaplanować i poprowadzić ludzi w “bój”, czego dobrym przykładem było dzisiejsze spotkanie gdzie pomimo braku adminów (przez co przerwy były krótsze :wink: ) jakoś ogarnęliśmy dzień. Chociaż mogłoby być lepiej bo nie było za bardzo nikogo kto miał w tym wprawę dlatego jestem za tym żeby admini wyznaczali kogoś innego na “dowódcę” spotkania.

Panowie, nie byłem obecny na dzisiejszym spotkaniu ponieważ są rzeczy ważne i ważniejsze, a że moja rodzina mieszka po za Szczecinem więc… Z tego co mi wiadomo poradziliscie sobie z ogarnięcie wszystkiego, jak wspomniał kmk, poznaliscie niedzielne spotkania “od kuchni” co może pozwoli wam zachować następnym razem dyscyplinę i powagę na odprawie czy dzieleniu stron ect… Myślę że każdy z TS powinien chodź raz stanąć “po drugiej stronie barykady”.

Właśnie o to mi chodziło, co mówi Zegarek, nie było komu zapanować nad ludem, każdy robił co chciał, byłaby administracja i byłby spokój.
Rozumiem, że każdy ma obowiązki i niedzielne spotkania nie wymagają obecności, ale porządek powinien być.
Przepraszam tych którym popsułem nastrój, ja to tak widze, tyle. Nic osobistego