26,10,2014

RafaU 0.50 jak dostałeś to jesteś trup , tekst "lepiej tu nie idźcie " trupy nie gadają , 1.53 dostałeś w replikę z resztą ode mnie i … cisza , no ale w końcu z Sandro Cię dorwaliśmy 5.12

Wybacz , ale nie dostałem w replikę… .

na apelu była mowa o pomieszczeniach , tam była jednak nieco większa hala ze tak to nazwę , a jeszcze kilka os chowało sie za rogiem . Więc wolałem mieć pewność a przy mocy 330 fps to śmię twierdzić ze nic nie bolało , nikt w twarz nie dostał

Dobry filmik :slight_smile: granat był zajebisy !! :slight_smile:

filmik niezły akcja z granatem bomba ale nie wszystko było według reguł 6.33 kolega schodzi trafiony po niewielkiej chwili idzie szukać sprawiedliwości bo koleś dostawał w replikę i nie reagował (reakcja prawidłowa bo replika dostawała baty)
ale trup który zszedł (nie stał w miejscu czekając na medyka) powinien iść na respa i po tym wrócić do gry .
Jednak koleżka tego nie uczynił jak również dwóch nacierających z ICE jak już niestety się przesunęliście spod wejścia do pomieszczenia to na respa zwłaszcza że nakazaliście wszystkim nieoznakowanym tez wyjść jako martwym po granacie .
W sumie mogliśmy czekać na medyka . lub pójść za przykładem i go poszukać - oczywiście żarcik
kolejne minuty pokazały że nikt się z zabitych i “rannych” się nie zrespował tylko pozostał w grze . No chyba że szybko biegacie i zdążyliście w ciągu kilku minut wyjść z budynku zapiąć na respa czyli przeciwległy koniec dostępnego obszaru gry i wrócić - to zwracam honor :wink: .
Był niezły kocioł więc proszę nie traktować mego wywodu jako bicia piany raczej jako część apelu przed grą dotycząca zasad . :wink:

Też dzieki