26,10,2014

Gdzie strzelamy?

  • Wiskord
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Krzekowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Nie jest błędem brak wiskordu :slight_smile: nastąpiła mała zmiana o której można będzie przeczytać już wkrótce :slight_smile:

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

No, to głosowanie możemy sobie odpuścić :slight_smile:

Ni chu… :smiley: Wszyscy co nie chcą Wiskordu, Niech głosują na Wielgowo bo to całkiem dobra miejscówka a jest bardzo rzadko :sunglasses:

Hmm wiskord czy może wiskord? :smiling_imp:

Nie mogę się doczekać jak Wiskord z niknie całkiem to co bidulki poczniecie . . . :laughing: :laughing: :laughing:

Odbijemy Dobrą :smiley:

QWA to już dawno powinniśmy zrobić!!! Bo prawdę mówiąc to Wiskord kiepsko ma się do Dobrej… :wink:

Wiskord Bleeeeee :confused: :confused: :confused:

Wiskord mniami :slight_smile:)

Adaś nawet mnie nie wkur…aj. Musiałeś dać Wiskord akurat w weekend, kiedy za cholerę się nie wyrwę? :frowning:

wiskord nie wiskord wielgowo czy Paryż…
Będę! :]

Koniu ale to nieodemnie zależy :smiley: rzuć wojsko zostań separatystą oni mają czas na wszystko :smiley:

To prawda :wink: przyłącz się do mnie :smiley:

Sprawa wymaga głębszego przemyślenia :smiley:

Chociaż w tym wypadku (chociaż raz) to nie praca jest powodem mego smutku. Chatę mi zalało i muszę szybki remoncik zrobić :frowning:

Miłego strzelania :wink:

Nie głosuję, ale jak przyjdzie Mp5 to wpadam na wiskord :smiley:

Wiskord - nareszcie coś :slight_smile:

To przerzucimy się na fabrykę papieru na Skolwinie xD
Wiskord. Nowość :wink:

to lepiej zrobic komuś nalot na chate niź gadać o wiskordzie więcej adrenaliny będzie z zielonymi ludzikami ha ha

Na skolwinie nie da rady , działa tam firma PARTNER i strażnicy pilnują .

Panowie, będzie miał ktoś pożyczyć baterię lipo 7.4 tak do 1300mah na wtyku mini, co by do MP5SD6 weszła :slight_smile: ?