23.11.2014

Oceniasz mnie ? Lepiej nie, bo to może dla Ciebie się źle skończyć dziecko :wink: A moja aktywność na jebankach a docieranie na same jebanki to dwie różne rzeczy :wink:

A czemu miałby cię nie oceniać? bo młodszy? phi xD jak dla mnie marudzisz :stuck_out_tongue: tam kilka kilometrów jak pisałem wcześniej krzywdy nie zrobi, jedynie rozgrzewka będzie przed apelem odhaczona… a aktywność na rąbankach potwierdzam jest :smiling_imp:

Przyjacielu - ja jestem typowy leniwiec/kanapowiec :wink: naprawdę jest uciążliwe z ciężkim sprzętem naginać spory kawałek, naparzać się i jeszcze raz umordowany z tym samym toboganem wracać te parę kilometrów do komunikacji miejskiej i zapierdzielać kilkoma autobusami bo inaczej się nie da :wink: uwierz mi, że to nie jest takie zajebiste jak ta cała rozgrzewka :sunglasses:

Pewnie, kilka kilometrów w tą czy w tamtą stronę, a na strzelanki będę wychodził o 3 w nocy żeby zdążyć …

Panowie jest już odpowiedni temat na tą dyskusję. Soviet nie życzę sobie takich tekstów na forum. Ciach bajera …

Dodam tylko jako zmotoryzowany ,że jeśli dacie mi miejsce skąd - do jakiego przystanku możecie dojechać względnie blisko tych miejscówek , to z miłą chęcią zrobię jeden kurs więcej , a i jadąc na miejsce mogę po drodze też zabrać parę osób - nawet SOVI3T-a o ile będzie grzeczny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja nigdy nie jestem grzeczny :wink:
A odnośnie jutrzejszego strzelanki, jest dość spora szansa, że się pojawie :wink:

Weź ktoś kamerke :stuck_out_tongue:

A co będziesz miał nowe gacie i chcesz by na filmie było je widać? :smiley:

Jak przyjedziesz to nakręcimy własny film :smiley:

dziewczyny nie drapcie się po pipkach dajcie se na zgode buzi lub po pysku i będzie gites a nie skaczecie sobie do gardeł jak dwie cnotki i wydymki.

Stary, ogarnij się proszę z Twoją ortografią i interpunkcją, bo to aż razi człowieka jak czyta… - Gumiś

Dzięki wszystkim za spotkanie, było “ciekawie” :smiling_imp:

A się wymęczyłem :3 dzięki all

Było fajnie - dzięki wszystkim za grę - hartelijk dank

Mega strzelanka, mega wybuchy, prawie jak w Hamerykańskich filmach :sunglasses:
Teraz czas na Wiskord ! :stuck_out_tongue:

Wiskord BLEEEEEEE.

Na wiskord jeszcze trzeba tydzień poczekać :frowning:

Albo i dłużej :wink:
Dzięki za zabawę. Zimno ale kreatywnie, dobre akcje, dobra zespołowa gra.

Dzięki :slight_smile: pozdrawia Medyk Red Team :stuck_out_tongue:

Również dziękuję za świetną grę:) Następnym razem trzeba więcej granatów zrobić xD xD