23.11.2014

ps.niestety nie pojawie sie “replika w tuningu”

Pior na wielgowie było dozwolone.

Bez przesady.Marudzicie jakbyście na wózkach jeździli.Ile to jest przejść nawet te 3 kilometry z buta dla zdrowego chłopa.

Pirotechnika*

Dobrze gadasz Ozi, polać mu.

Na 90% pirotechnika zabroniona, za blisko osiedla z domami;
Dla dojeżdżających autobusami: radzę dla pewności jechać 73D z ‘basenu górniczego’, 73Z jedzie przez Kijewo gdzie jest remontowana droga, chociaż rano nie powinno być za dużego ruchu :wink:

Termin zakończenia tego remontu to 28 listopada, ale ponoć starają się ze wszystkich sił i może skończą przed 22.11 :wink: Niemniej, krócej i szybciej jedzie się przez Dąbie.

Krzako to teren wojskowy już oficjalnie. Nie róbcie problemu ludziom z patrolu alarmowego żeby musieli wyjeżdżać z jednostki bo im się nie chce :smiley: a ŻW to druga sprawa, że się mogą dojeb*ć i ciekawą kwotą poczęstować.

“Krzako” były terenem oficjalnie wojskowym już wiele lat, z tym, że tabliczkę zajumali już dawno. Ostatnio ŻW przejechała obok nas już na terenie miejscówki, gdzie zaparkowany był na dodatek jeden z samochodów. Nikt nie robił problemów. Piro było również używane.

Też uważam ze możemy zagrać na mostach/prochowni, jestem mobilny i bez problemu będę mógł obrócić na przystanek i zgarnąć kilka osób.

Będę z PATRONEM !
Pozdrawiam :slight_smile:

Czyli tylko zostało poprosić Administrację i włączyć tzn przetestować obie miejscówki w głosowaniu .
Co Wy na to ?

Nołp, wielgowo ma być!

Testować można za tydzień

Ja jestem za pomysłem PATRONA, lata świetlne temu świetnie się tam grało i bawiło a odległość z przystanku pod górę pokonałem na własnych nogach i nie żałowałem… wiecie w końcu ASG to sport :wink:

heheh taka anegdotka według władz naszego zacnego kraju ASG nie jest sportem a bliżej nieokreślonym czymś :stuck_out_tongue: naprawdę żeby grać na mostach czy prochowni potrzeba zorganizować transport tak jak to było z dobrą ale jeżeli chcecie kontynuować ten temat zapraszam do założenia tematu tu skupmy się na najbliższym spotkaniu :slight_smile:

Nie będziemy zmieniać opcji głosowania. Dodamy je w następnej ankiecie.

Przyjadę to będe. A Basen Górniczy już nie istnieje i autobusy stają teraz koło Mostu Cłowego. Po za tym leniwi się zrobiliście, że to już nie łaska przejść się z Podjuch na mosty. Ja jakoś z tym nigdy peoblemów nie miałem, a i zdażało się, że po drodze zabierali do samochodów.

Popieram ^

Szczerze? To jest tak naprawdę spory kawałek chcąc, nie chcąc :wink: Ja jestem fchuj wygodnym ludzkikiem i zamiast przejść się do sklepu na drugą stronę ulicy, to wolę podjechać… Niestety nie mam czym i muszę zapierniczać :sunglasses: pewnie wiele jest osób które nie chcą prochowni/mostów gdyż jest za daleko i nie wypowiadają się na ten temat. :sunglasses:

Pewnie, może jeszcze będziesz strzelał z respa żeby się nie zmęczyć bieganiem ?