22.05.2016 r.

Nie będzie mnie- informuję zgodnie z regulaminem

Nie będzie mnie.

Dobry!
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś się zlitował i podwiózł mnie z pętli Podjuchy na parking przy miejscówce :stuck_out_tongue:
Na przystanku będę o 9:15, prawdopodobnie od tego momentu będę zasuwał “z buta” na miejsce strzelanki (na wypadek gdyby nikt nie okazał się mieć zbędnego czasu na podwożenie gimbów), więc bardzo możliwe, że (o dziwo!) na przystanku mnie nie będzie :smiley: (co nie umniejsza mojego długu wobec potencjalnego dobroczyńcy)
Jeżeli ktoś taki się jednak znajdzie, to proszę dzwonić pod numer 88 33 786 37 :slight_smile:
Z góry dzięki!
Puchacz

Rly, strona WTF- jak dojechać na Mosty coś mi nie wchodzi… jeżeli ktoś by chciał mi wysłać sms na wcześniej podany numer jak od wisko się kierować będę wdzięczny stawiam piwko.

https://taktycznyszczecin.pl/t/mapa-miejscowek/604/1 Klikasz w czerwony link
Mapa miejscówek ASG - TaktycznySzczecin.pl – Google My Maps

Informuje prosto z Dobrej Szczecińskiej, miejscówka w niezłym stanie, w sobotę ekipa z Pb chciała się postrzelac, niestety my siedzieliśmy tam. Dużo jest kulek i farby na ścianach, na stołówce zrobiono sobie tor przeszkód dla Pb. Miejscówka jak stała tak stoi, pozdrawiam.

Dzieki za gre , strzelanka byla w porzadku biorac pod uwage fakt ze bylo malo ludzi i nikogo z administracji.
I nie obeszło sie bez dziwnych incydentow koleżka z nieoznaczonych w czapeczce NY. sygnalizuje bedac na celowniku w odleglosci 5m.że nie zyje rowniez to potwierdza slownie po czym zaczyna strzelac gdy nikt do niego nie mierzy. Jak bylo mowione po strzelance w dobrej by wyjasniac to na miejscu tak tez zostalo to uczynione na usprawiedliwienie gosc powiedział - że trzymal reke w gorze ale bez czerwonej szmaty czyli żył.

Było fajnie i bez kwasów.Można? Można

Dzięki za gre :wink:

Ogromny potencjał miejscówki. Pomimo braku administracji spotkanie wyszlo bardzo fajne :wink: dzieki za strzelanke.

Tyle pięknych dziur, że tylko kampić :mrgreen: spoko strzelanka, teraz czekam na prochownie :smiley:

Dziękuję za mile spędzony czas i dobrą zabawę .