22.05.2016 r.

jestem zmuszony odwołać swój głos na Wiskord

Ja niestety, tak samo jak Wysłannik

694165855 dzwoń :smiley:

Is it possible for someone to get me a ride? I live in Pogodno.

Thanks!

Mosty pls

Byliśmy wczoraj z Adahem na Dobrej poustawiać repliki i nie widzieliśmy niczego szczególnego jeżeli chodzi o tą miejscówkę. Zniknęło sporo kostki brukowej, ale tyle w tym temacie. Nie obchodziliśmy całej miejscówki.

Odwołuje swój głos

Dzięki Groszek za info.

Przez to że parę osób odwołało swoje głosy wychodzi na to że wygrywają narazie mosty.

Czy może ktoś wziąć chrono na strzelankę? Wpadłbym na moto by sprawdzić ile będzie na innej sprężynie niż jest obecnie.

W sobotę lecę się postrzelac na Dobrej cqb i sprawdzę stan dokładnie.

Panowie jest ktoś z kim mógłbym się zabrać z okolic centrum, pogodna? Autobusami będę się jebać ponad 1.5h :frowning:

sory, mnie niema

Kto bedzie chcial to niech zglosi sie do mnie w celu zchronowania repliki :wink:

Witam wszystkich :smiley:
Jeżeli byłaby taka możliwość, to nie pogardziłbym gdyby ktoś zmierzający samochodem z okolic centrum użyczył mi miejsca i niewielkiej części bagażnika :slight_smile:
Płacę duszą :stuck_out_tongue:

TS nie ma limitów, więc co tu chronować?

Pierwszy raz, od bardzo dawna wygrały MOSTY!

Życzę miłej gry!



Ok, sorka, nie zauważyłem że ktoś prosił.

No i cały misterny plan w p**du. Teściowie przyjeżdżają i muszę odwołać swój przyjazd. Mam nadzieję, że będzie tak beznadziejnie, że nie będę miał czego żałować :wink:

Xin Lao! Szukam autostopa najlepiej z Traugutta/Lodogryf/Pogoń/(pogodno) lub z wiskordu proszę o sms 504 926 221 lub jakieś info tutaj, dorzuce na wache :smiley: