22.03.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Mosty
  • Prochownia
  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (limit 350fps!) <====== !!!
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 21.03.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Wcale ta strzała i wykrzykniki nie wskazują tego co wygra :smiling_imp:

Ej a znacie taki film “Pedały z Wiskordu”? :smiley:

tak herod gra tam główną role “Ej chłopaki to wy idźcie tam a ja się tu ponudzę” :smiley:

Jak wygra wiskord to mnie nie ma.

W ankiecie jest Krzekowo - czy to funkcjonuje :question: bo słyszałem że ta miejscówka już nie hula .

To bastogne nie hula,bo żandarmeria pilnuje i mandaty wlepia poligon tam ma być nowy.

Byliscie w sobote?

Z Krzekowem to wygląda to tak, że budynki wszystkie są zrównane z ziemią, gruz nawet po nich nie został, a na drodze dojazdowej postawili betonowe słupki, bezpośredni dojazd autem odpada. Są też niby tabliczki informujące, że zakaz wstępu teren wojska, bla bla bla. Tyle, że notorycznie widzę tam ludzi chodzących z psami, spacerowiczów, rowerzystów itd. Znaczy się, regularnych patroli pewnie nie ma i nie gonią skoro ludzie tam chodzą.

Nie mam repliki na cqb,Więc mnie nie będzie

Jak wygra zielona to mnie nie będzie nie mam repliki.

:open_mouth:

To już było dużo, dużo wcześniej :smiley: Czyli nic się nie zmieniło :wink:

Czuję już ten wiskord!

Przestań się mazać. Praktycznie na każdej miejscówce jesteśmy nie legalnie. Jeśli przyjadą w niedzielę i nas pogonią to przeniesiemy się.

I znowu będzie trzeba Cię wrzucać przez drzwi…

:laughing: Dokładnie

Dostaniesz wtedy serią

Wreszcie kogoś trafisz :laughing:

Dobra ludzie głosować, bo przygotowałem na niedzielę ciekawy tryb gry :smiling_imp: