21.05.2023

Nie wiem ile w tym prawdy ale widzialem na stronie starpaintball ze na jeczydole ma byc limit do 1,54 j czyli 350 fps, ostatnio bylo normalnie do 1,9 i 450 fps cos sie zmienilo ?

To chyba pytanie do organizatorów czy coś się zmieniło.

Fragment regulaminu z limitami z ich strony:

LIMITY:

do 350fps*/1.14J full auto.
od 350fps*/1.14J do 600fps*/3.34J * tylko semi* – mierzone na 0.2g hop up na 0.

Jest strzelanie czy nie ma ?

Jest ktoś w stanie jutro na taktycznym pożyczyć z 2 magazynki hi capa 5.1 na green gas albo pożyczyć jakiegoś aega?

Zgodnie z wynikami ankiety wygrywają “Wzgórza Bukowe”, odprawa i rozpoczęcie o 10.00 :wink:

1 polubienie

Panie Gawron prosze mnie zweryfikowac, przypomne sie jutro na strzelaniu :slight_smile:

Ale mnie nie będzie :smiley:

Moze mnie skojazysz chcilem flagi na trytki wiazac xD

Takze prosze o weryfikacje xD

@Konik @Hardbud

Podstawą weryfikacji i jej akceptacji po złożeniu wniosku o dołączenie do grupy Zweryfikowani jest poprawnie wypełniony temat w dziale Witam chciałbym się przedstawić.

3 polubienia

Nie ni znowu ?! Ludzie , przecież mnie znacie :laughing:

Odprawa na “Wzgórza Bukowe Parking”?

1 polubienie

ręki sobie nie dam uciąć ale tam powinieneś się znaleźć jutro

1 polubienie

I jest tam normalnie gdzies miejsce na odłożenie rzeczy tak żeby leżały jakkolwiek bezpieczenie czy nie masz szans

Ja zazwyczaj nosze wszystko przy sobie ale zasadniczo na samej stezelance wszędzie się walają plecaki, bylebyś nie zostawił na parkingu

Zależy czy masz na myśli zostawienie na respie czy na parkingu. Bo jak masz coś co nie chcesz nosić przy sobie na samej strzelance to możesz do mnie do bagażnika wrzucić

Dzięki Szpinak za zorganizowanie strzelanki. Szkoda że bomba przeszkodziła.

4 polubienia

Dzieki szpinak za zorganizowanie strzelanki swoja droga bylo zajebisice dzieki kazdemu​:saluting_face::saluting_face:

5 polubień

Dziękuje wszystkim za krótką, ale naprawdę bombową gre

2 polubienia

Podziękowania dla Szpinaka z ogarnięcie całego dzisiejszego bajzlu. Było krótko ale nader intensywnie. Bombowa akcja, i pyszny kebab 10/10 polecam i pozdrawiam

2 polubienia