20 sierpnia 2023 - Ostatnia Niedziela Miesiąca

To jest wojskowy teren. Chłopaki starali się bardzo by móc dostać oficjalne pisemne pozwolenie na organizację strzelanki w tym miejscu. Uszanujcie te starania i zostawcie piro w domu bo takie pozwolenie trudno dostać a łatwo stracić.

1 polubienie

Herod, tylko to nie umniejsza zasadności pytania.

Regulamin zabrania pirotechniki.
Gracz pyta, czy granaty nie-pirotechniczne są dozwolone. Bo regulamin o nich nie wspomina.

I tu jest miejsce na odpowiedź orga. Jedną z dwóch logicznych:

  • Tak, są dozwolone, albo

  • Nie, nie są dozwolone.

Kropka.

2 polubienia

Jeżeli można nie pirotechniczne tez bym odpuścił.

Mamy sierpień pozwolenie było mielone w betonie od początku roku…

3 polubienia

Wybaczcie, nie będzie mnie :frowning:

Dobrze było. Niebiescy w końcu rozklepali pomarańczowych totalnie :wink:

1 polubienie

Raz w roku Wam się należy :wink:

Dziękuję za zorganizowanie dzisiejszego scenariusza i za zorganizowanie go akurat w tym miejscu. Mam nadzieję że nikt nie żałowal dzisiejszego wstania z wyrka i wybrania się na Bastogne. Według mnie gra była bardzo dobra (przynajmniej z naszej strony, nie mam pojęcia wedle jakich zasad grali Niebiescy ale nie chcę mi się roztrząsać bezsensownych kwasów). Była wymiana kompozytu, była walka o teren i o znaczniki. Nie pamiętam już kiedy ostatnim razem tak się spociłem, z pola gry schodziłem dosłownie przemoczony od potu wybieganego wśród iglastych zagajników. Jestem zadowolony i nie ukrywam że łezka nostalgii nieco się w oku zakręciła gdy znów przyszło mi zobaczyć ten teren. Podoba mi się również rozłożenie respów, były na tyle daleko że gra była zbalansowana, jednak na tyle blisko, że łażenie na nie nie męczyło jak to ma miejsce na innych grach.

Tak czy inaczej, gratuluję Niebieskim zwycięstwa, a ponieważ Regulamin tego nie zabrania dodam, że wykorzystywanie każdej, najbardziej naciąganej strategii do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę (w wojnie na plastikowe kulki…) jest niczym innym jak dowodem niedojrzalości emocjonalnej i wyrazem głęboko skrywanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Następnym razem powiedzcie otwarcie, nie mamy serca strzelać do tych, którzy tak bardzo potrzebują miłości :*

kiss

2 polubienia

Otóż to , ale nie przejmuj się w pomarańczowych również byli oszukańcy” krzycząc cywil stoimy w miejscu a nie biegamy po krzakach żeby dobrze się ustawić na strzał :)tak jak mówisz niektórym to brak dojrzałości nawet i w zabawie

Kto z wczoraj drukuje na drukarce 3d?Prosił bym o kontakt

Małe ogłoszenie wyników wczorajszych zmagań :slight_smile:

Jak do tego doszło nie wiem, ale w drugiej rundzie środkowa flaga nagle zaczęła grać jako licznik czasu…

Co i tak nie umniejsza zwycięstwa drużyny niebieskiej.

Mam nadzieję, że obecnym się podobało a nieobecni będą żałować swojej nieobecności na Bastogne.
Tu mogę was pocieszyć, że jeszcze prawdopodobnie 4 razy w tym roku spotkamy się na tej miejscówce, na jednym scenariuszu i trzech zwykłych strzelankach organizowanych przez TaktycznySzczecin.pl
Więc 3 okazje, którym nie da się powiedzieć nie!

Dziękuję wszystkim przybyłym, tym którzy pomimo pogody wytrwali do końca i tym którzy musieli uciec wcześniej.

Do zobaczenia we wrześniu!

Jak zawsze zachęcamy do pisania wniosków uwag i sugestii, jeżeli nie chcecie na wydarzeniu można śmiało na PW.
A jeżeli chcecie zrobić to prosto w oczy, dajcie znać co myślicie na temat wyjścia na piwo z organizatorami ONM :wink:

Jak zawsze zapraszam do dołączenia do grupy Ostatnia Niedziela Miesiąca - Facebook.

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.