2.08 "Sprzątanie" Wiskordu

Czołem, wraz z członkami mojego teamu postanowiliśmy trochę zadbać o Wiskord, jako, że jest to jak na razie jedyna miejscówka do rozgrywek CQB na terenie Szczecina i wypada ona praktycznie co drugi tydzień, wpadliśmy na pomysł, że warto co nie co na niej sprzątnąć.

Nie chodzi nam tu o bieganie z miotłami i wycieranie kurzu, bardziej o zagarnięcie na bok szkła, gruzu czy prętów z bardziej strategicznych miejsc, gdzie często się biega, aby po prostu było bezpieczniej :slight_smile: Też planujemy wykorzystać worki z cementem, które są w rogu ‘mapy’ obok budynku z dostępem na dach i ułożyć je w prowizoryczne punkty obronne.

Generalnie wszystko obadamy na miejscu gdzie co zmienić, podzielimy zadania w zależności od ilości przybyłych osób itd. wiadomo będzie to ogólne rozeznanie na terenie, bo z każdego miejsca po kamyczku nie będziemy zbierali :smiley:

Na pewno obowiązkowo będzie trzeba wziąć mocne rękawice, jakiś prowiant i wodę. Po wszystkim chętnych zapraszamy na ognicho (więcej informacji na dniach).

Start: godzina 10.00, 2.08.2014 (sobota), Wiskord, pewnie z kilka godzin nam zejdzie na miejscu

W razie wszelkich wątpliwości/pytań/propozycji itp. piszcie na odpowiedź pod tym postem :slight_smile:
Już bez listy, nie trzeba deklarować przybycia. Po prostu jak ktoś przyjedzie to znaczy, że pomoże :smiley: (można oczywiście zjawić się później)

Bardzo dobry pomysł jestem za postaram się przybyć. Na Dobrej wypaliło.
Wystarczy gruz zgarnąć i uprzątnąć klatki schodowe.

Pojawiłbym się, ale nie ma mnie wtedy w Szczecinie. Jeżeli dałoby się przełożyć gdzieś na 6.08 to sprzątanie, to możecie na mnie liczyć :slight_smile:

Można to zawsze zorganizować na kilka tur :wink:

Kto będzie ?
1.Wookie
2.Seba
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Ok miejscówka z grubsza uprzątnięta, czterech WTFów dało radę :sunglasses: szkoda, że nikt inny nie zjawił się z pomocą no ale trudno, nie każdy ma czas :smiley:

Co zostało sprzątnięte:

  1. Główny budynek: wszystkie schody, przejścia z pomieszczeń; pomieszczenie z ubraniami: sprzątnęliśmy ubrania na lewo i prawo, żeby było łatwiej przejść; prysznice: normalne przejście, nie trzeba skakać (ukłon w stronę Wiewióra :smiley: ); wystające pręty, zabezpieczone większe dziury w podłodze itp.
  2. Mniejszy budynek: odgarnięte całe szkło z przejścia wewnątrz, zabezpieczone dziury w podłodze w piwnicy
  3. Plac ‘w rogu mapy’: zbudowaliśmy ‘bunkier/okop’ na środku placu (dosyć spory) :astonished:

Mamy nadzieję, że te zmiany choć trochę wpłyną na bezpieczeństwo rozgrywki na terenie Wiskordu :wink:

Dzięki chłopaki, dobra robota. Byłem zaskoczony, że jest jak przejść. Pomógłbym, gdybym wcześniej zauważył waszego posta. Jak coś to zgłaszam się do organizacji mapy, tylko wcześniej info na mojego maila.