[19.11.2023, Lotnisko Kluczewo] Podbój - Stargard

Zegary, oznaczenia stref, oznaczenia replik, oznaczenia stron, plandeki na respy i punkty w których nie ma dachu i piwo na sobotę, gdy będziemy to rozstawiać.
Dodałem w zgłoszeniach opatrunki od organizatora dla chętnych.

Kolejne podobne imprezy będą tańsze z uwagi na to, że zegary już będą.

2 Likes

Na BOL5 płaciłeś 30, dostałeś naszywki ale nie było gry, także jeśli tutaj będzie sytuacja odwrotna i to za pół ceny to i tak warto :slight_smile:

5 Likes

Przecież @Kroma troluje bo ma PTSD po ONM. Nie słuchajcie go :wink:

2 Likes

Niekoniecznie, zawsze przy organizacji onm pada pytanie za co te 20pln, wiec teraz ja moge pytac :wink:

i to jest właśnie definicja Twojego PTSD :wink:

1 Like

Nie jestem uprzedzony do Stargardu, ALE chcę, by uprzedzeni przyszli. Otóż to impreza organizowana w 100% przez Szczecin.

1 Like

Na Groznym będą 2 oddzielne strefy CQB. Z jednej do drugiej można strzelać leśnym limitem. Oczywiście z zachowaniem stosownego dystansu.

1 Like

Mapa

1 Like

Będziesz drukował mapki? :stuck_out_tongue:

Te budynki mają dachy? Jak tam z oświetleniem? Nie wiem czy brać latarki

W dzień na Stargardzie nie potrzeba światła w budynkach, ale i tak polecam zabrać. Drugi punkt od dołu nie ma dachu i będę dawał tam pałatkę, jeśli będzie zapowiadany deszcz. Wszystkie inne punkty mają dach.
Będę drukował.

1 Like

W przypadku dużej różnicy w ilości graczy między drużynami, osoby, które zapisały się ostatnie i teamy, których członkowie zapisali się najpóźniej, będą przenoszeni.

Granat w lesie trafia wszystkie osoby, które dostaną odłamkiem.
Granat w pomieszczeniu trafia wszystkie osoby, które znajdują się w prostej linii od niego w owym pomieszczeniu, lub które zostaną trafione odłamkiem (w innym pomieszczeniu).

Granat musi mieć wymiary minimum 2/3 wkładu po papierze toaletowym, oraz cała jego wolna przestrzeń musi być zasypana grochem. Same petardy nie są zabronione, ale nie dają one efektu poza hukiem.

Ma to na celu uniknięcie sytuacji takich jak posiadanie przy sobie 300 petard po kilka gram, z których każda w cqb liczy się jako granat.

4 Likes

czy w granaty można włożyć kulki 0.2g czy zostajemy przy kukurydzy i grochu?

Osobiście i proponuję groch niełuskany. Jeżeli będziesz robił z fp3 to możesz mi zaufać :wink:

1 Like

Kulki lubią się czasami topić od petard, nie chcesz mieć przyklejonej kulki do twarzy :wink:

3 Likes

Można, ale groch jest znacznie lepszy dla portfela i środowiska.

4 Likes

I innych graczy

2 Likes

Ostatni dzień zapisów!

Czemu druzyna czerwona juz nie ma oznaczeń ? Przy zapidach ?

Dlaczego w drużynie czerwonych, zniknęły oznaczenia?

@up
Oho, ale timing :grinning: