18.12.2022

Gdzie pękną nam gearboxy?
  • Dobra (1.14J auto, max 1,88J semi, >1.88J nie gra)
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Tartak
  • Wzgórza Bukowe
  • Klucz
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie bo jestem małą dziewczynką i jest mi zimno

0 głosujących

Gdzie się strzelamy?

Z uwagi na fakt, iż dwa następne weekendy to kolejno Wigilia + Święta oraz Sylwester zapraszam do głosowania w ostatniej ankiecie tego roku!

Głosowanie zakończy się w najbliższy piątek 16.12.2022 r. o godz. 20:00, więc nie przegapcie swojej szansy!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 20.11.2022 o 10:00

Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulamny:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!

Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

3 polubienia

Mikołaj zobaczył jak głosujecie i…

Widzę że muszę ratować ducha świąt. Wobec tego:

Jeżeli do końca dzisiejszego głosowania, czyli do godz. 20:00 wygra miejscówka DOBRA to Mikołaj we własnej osobie zorganizuje krótki niczym dieta Wayne’a świąteczny scenariusz. Dwie proste rundy po 1, max. 1,5 godz. na terenie, na którym się nie pozabijamy.

Wiecie co macie robić.

I tak, to jest świąteczny szantaż.

Posłuchajcie człowieka. Lepsze to, niż granie o torby Netto.

Na kocura już krzywo patrzą w sklepie

1 polubienie

Na Kocura w Netto patrzą już gorzej niż na meneli spod Netto…

Ale do rzeczy. Spójrzcie na tego uroczego małego pieska.

Słodki, prawda? Wabi się Śnieżek, jest mały, mięciutki, lubi się bawić, kocha dzieci i kocha wnosić świąteczną radość w ich małe serduszka. Byłoby szkoda, gdyby coś mu się stało…

Powiem krótko. Jeżeli Dobra nie wygra w tym głosowaniu… Cóż, bez owijania w bawełnę - ten pies zginie. Ale na tym się nie skończy. Film z jego egzekucji trafi do wszystkich niegrzecznych dzieci w Wigilię, by każdy kto wolał odmrażać sobie jaja w okopie na Wielgowie miał takie święta, na jakie zasłużył.

I nie wyjeżdżajcie mi tu z jakimś zawodzeniem typu “są święta, nie zrobisz tego” etc. Nie macie nawet pojęcia jak silna jest wola kogoś, kto dostarcza prezenty całemu światu w jedną noc…

1 polubienie

Niestety , z powodów zdrowotnych muszę zrezygnować z niedzieli :confused: miłej zabawy panowie życzę i dużo zdrówka !

1 polubienie

Czas głosowania minął. Miło mi poinformować, że wygrywa DOBRA, co oznacza, że

Przypominam że widzimy się o 10:00 w pełnej gotowości. Pamiętajcie zabrać oznaczenia i antyfogi bo ostatnio okulary parowały na potęgę. Mile widziane również wszelkie świąteczne akcenty :slight_smile:

Dobra srobra, out

3 polubienia

Mam nadzieje że dobra wygra chociaż filmik z egzekucji tego pieska mógłby być zabawny

Dziękuję @Herod i @Diabel za przygotowanie dzisiejszego spotkania, prosty świąteczny scenariusz ze zbieraniem prezentów i wieszaniem bombek na choince :smiley:

@Sasza @brzez dziękuję za poratowanie taśmą :slight_smile:

Dzięki panowie za super scenariusz, mogę prosić fotografa o wstawienie naszego grupowego zdjęcia pod choinką? :grin:

@Radzio spoko, zawsze staram się mieć taśmę :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za grę i dziękuję organizatorom, że im się chciało wszystko przygotować.

Bardzo dziękuję wszystkim, którym chciało się dzisiaj zwlec cztery litery z wyra i dołączyć do naszego świątecznego airsoftowego scenariusza. Jak widzieliście daliśmy z siebie całe 30% ale z tego co słyszałem grało się dynamicznie i przyjemnie. W pierwszej rundzie zbieraliśmy prezenty, w drugiej bombki, wszystko zaś trzeba było powiesić na największej parodii choinki jaką kiedykolwiek widział świat. Gdybym był szczególarzem powiedziałbym że wygrali niebiescy - i to mimo faktu, że pewien Administrator wieszał bombki należące do przeciwnej drużyny :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: - ale ponieważ idą święta to wypada raczej stwierdzić, że wygrali wszyscy :slight_smile:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim dzisiejszym graczom i życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :slight_smile:

5 polubień

Ten temat został automatycznie zamknięty po 27 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.