Panie_piwko jeśli mógłbym prosić o przesłanie buziek tych dwóch jegomościów to sądząc po nicku wiem jak się odwdzięczyć ![]()
Naprawdę nie lepiej poczekać do niedzieli, ewentualnie następnej, niż kręcić aferę ? Różne rzeczy się zdarzają może po prostu wcześniej opuścili imprezę.
1 polubienie
Spoko, daj mi 24h bo od rana do nocy pracuję:D
No to wypada wtedy napisać na forum a nie liczyć że ktoś przyjdzie za tydzień to mu oddam. Pożyczasz to oddaj, odezwij się. Tak to powinno wyglądać.
3 polubienia
właśnie
Ten temat został automatycznie zamknięty po 87 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.