18.08.2023 nocne strzelanie vol.2

Cześć,

Chciałbym Was zaprosić na kolejną nocną strzelankę. Impreza będzie miała charakter luźnego kilkugodzinnego spotkania w małym gronie - nie spodziewam się tłumów.

Najważniejsze zasady:

limit 1.9J tylko semi
tylko +18 lat
posiadanie migającej czerwonej lampki jako znacznik trupa
latarka na replice
łeb na karku i zdrowy rozsądek.

Ramy czasowe: 20.00/21.00 max 01.00.
Działamy wyłącznie na latarkach. Bez opto (tym razem :wink: )
Rodzaj rozgrywek w zależności ilości chętnych.

Teren gry: teren na południe od Prochowni.

1 polubienie

Parking:

53.32660914913951, 14.59191052158549

Przypominam o zasadach:

czerwona migająca lampka,
1.9J tylko semi
+18 lat
zdrowy rozsądek i łeb i karku.

Spotykamy się od 20. Gra start 20.30.

Dojazd najlepszy jest od leśniczówki Radzia - jedziecie cały czas brukówką aż do parkingu.

1 polubienie

Jak coś to w Actionie coś takiego jest - mryga na czerwono

Czy ktoś z okolic Niebuszewo będzie jechał i można się zabrać?

napisz smsa, 601245638

i co teraz

Ja w drodze

ja prawie z domu wychodzę xd

na miejscu zobaczymy XD

no tak


Podobno słońce świeci, o co wam chodzi?:joy::joy::joy:

ktoś już jest na miejscu?

Tak czekamy na was tempe chuje haha

No my z Perezem jedziemy może jeszcze 20min

2 polubienia

Było… każdy wie jak. Nie po… Będę na następnej :sweat_smile:

Wielkie dzięki za przybycie!

Mimo fatalnej pogody chwilę przed grą w zasadzie nikt nie wymiękł i bawiliśmy się w mega licznym gronie - 16 osób!

Mam nadzieję że spotkanie Wam się podobało i wkrótce spotkamy się ponownie :wink:

Ze swej strony mam również do Was pytanie o Wasze sugestie/uwagi co do gier tego typu. Co chcielibyście pograć? Czy takie proste rozgrywki czy jednak macie chrapke na coś bardziej skomplikowanego - poszukiwanie punktów, przemarsz (a wiec nawigacja w nocy)+ obrona. Oczywiście wszystko w skondesowanej formie i ze smacznym finiszem w postaci strzelania.

Dajcie znać!

1 polubienie

Moim zdaniem jest dobrze, jedyne co bym pomyślał żeby spróbować leczyć rannych. Tak to jest mega

Myślałem nad tym i kolejnym razem wprowadzimy żółte lightsticki które ranny będzie wyciągał w momencie trafienia i trzymał do momentu opatrzenia.

Jednak żeby nie było tak łatwo to rannego trzeba będzie opatrzyć TYLKO i wyłącznie opatrunkiem wojskowym.

Dlaczego?

Po pierwsze aby przemycić ambitniejsze elementy mechaniki niż liczenie do 10 i klepanie po pupie ( chociaż to lubię najbardziej :heart_eyes: )

Po drugie aby jednak te leczenie chwilę trwało aby nie zaburzalo dynamiki działań - typ dostał ode mnie i świeci i po 10sek chowa ligshsticka i do mnie strzela bo akurat obok leżał kolega dotknął za nogę policzyl do 10 i jest git. Tak to ma NIE działać.

Lighsticki kupujecie sami ale ja też będę zapas który odsprzedam - oczywiście z prowizja <zdjęcie z usmiechnietym rabinem Gawronem>
W dniu spotkania.

1 polubienie