18.04.2021

Chłopaki którym zrobiłem dzisiaj zdjęcia niech się odezwą jeśli je chcą zobaczyć ;D

Nie mogę się doczekać przygotowywania areny ale na razie trzeba czekać na posta : D

Dzięki za super strzelankę, było fajnie :wink:

Wybiegałem się :smiley:
Masowy szturm pociągnięty na 3 fale celem odbicia pierwszej flagi był świetny.


Merytorycznie 2 uwagi:

  1. Kierowane do młodych graczy / swieżynek - nie grajcie statycznie stoją w drugiej lub trzeciej linii (czesto za drzewem czy okopie). Stokowa/budżetowa replia replika nie sprzyja takiej grze - ruszajcie się, szukajcie miejsca, wejdźcie przeciwnikowi na plecy i zaskoczcię go. Wykrozystajcie to, że nic Was nie boli jak bięgniecie dalej niż do monopolowego. Z wiekiem bedzię tylko trudniej, ale skoro taki stary dziad jak ja może ( move ) to Wy tym bardziej :wink:

  2. Osobo które dostaly i okryły sie kamizelką powinna oddejśc od punktów krytycznych (flaga). Piękny przykład dzisiaj - flaga niby odbita, ale od cholery ludzi z pomorańczonymi opaskami + kamizelkami na miejscu. Niepotrzebnie zagęszcza to ruch w krytycznym miejscu, bloku przestrzał do ludzi bez kamizelek chodzacych obok, utrudnia lokalizację przeciwnika “na słuch” (bo ploteczki).
    Dostałeś, załóż kamizelkę, zbierz szpej i odjedz 20-30m w bok aby nie przeszkadzać.

PS. Znaleziono włącznie 4 itemy, założe osobny temat.

Dziękuję dzisiaj za strzelankę, a zwłaszcza za masowe szarże/szturmy. Musimy dopracować technikę eliminacji snajperów bo wykonanie nam wyszło do kitu (choć prawie, prawie). @Koniu lub @Konik - masz moją baterię. odezwij się na priv. Boli mnie wszystko, nie wiem jak ja wstanę jutro :smiley:

Hi guys, I lost 1 black glove yesterday, anyone found it and brought it home?

There’s a special topic for ‘lost things’ :slight_smile: If you know the brand of the glove, then I can give your back your property;)