18.04.2021

Mogę się podzielić jakby co… :wink:

Niestety mnie nie będzie

Cześć ! Może ktoś odpłatnie pożyczyć replikę może ktoś ma 2 ? Potrzebuję dla brata chciałbym go zabrać na strzelankę . Na miejscu byśmy się zgadali . Ktoś coś ?

Oznaczenia drużyn, pomarańczowe/niebieskie, jakby ktoś potrzebował, będę miał kilka więcej. 5 zł z komplet na 2 ręce. Proszę o odliczone pieniądze :crazy_face:

Drodzy koledzy czy ktoś miałby jutro pożyczyć przejściówkę z (chyba) małej Tamiya na TConnet?
Zabieram kolegę który jeszcze nie ma całego sprzętu, ma replikę z wejściem tamiya, baterię dla niego mam z T-Connectem, będę wdzięczny jak jutro ktoś poratuje :frowning:
dla pewności, przejściówka na T-Connect z poniższego:

Dzień dobry, nie jestem pewny czy pisze we właściwym miejscu, ale jutro planuje pojechać na pierwszą strzelankę w Szczecinie, czy ktoś by mógł mi prosze powiedzieć gdzie i o której się odbywają strzelanki jutro?

Zgłaszam się po jeden jak i drugi kolor :slight_smile:

Wszystko masz tak na prawdę w pierwszym poście…

Wszystkie informacje masz w poście.
W sprawie dojazdu popatrz na mapę dojazdu na miejscówkę, tylko że w przypadku jutrzejszej miejscówki parkujemy na parkingu przy Lidlu i do miejsca trzeba dojść pieszo. O ile dobrze pamiętam to musisz mieć ukończone 16 lat żeby móc strzelać się ze zgodą rodzica/opiekuna. Poniżej 16 lat opiekun musi pojawić się z tobą na strzelance. Jeżeli będziesz bez opiekuna myślę, że będzie problem z tym żebyś się postrzelał. :wink:

Cześć, wychodzi na to, że będzie deszcz jutro.
Jako, że jestem świeży w temacie - coś robicie z replikami w razie deszczu? Jakieś dodatkowe zabezpieczenia czy coś?

Ja zawsze po opadach deszczy najpierw tarzam się w błocie, a później idę strzelać, aby wygląd jak Arni w Predeatorze;)

Powinienem mieć ze sobą :wink:

Don’t know how you define city center, but you can easily get to the place with the Bus #74: Google Maps

Będę very wdzięczny :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

O jak niektórzy fajnie mają, limuzynę pod dom… A dwie os z dworca głównego lub trochę dalej odebrać też nie byłoby źle hehe

Chłopaki… Możecie mnie nazwać miękką fają ale jak ten stan pogody utrzyma się do 9:30 to nawet nie wychodzę z domu.

Nie pękaj, już tylko lekko kropi :wink:
Ja wiem, że w Afganistanie o deszcz się modlicie ale nie roztopisz się :rofl:

Miękka faja :wink:

Dzięki panowie za grę ! Było ostro i pogoda wbrew prognozom dopisała . Piękne szarże były robione . Do następnego :slight_smile:

Kozak gra, bez ludzi i problemów :slight_smile: Do następnego!

Dzieki wszystkim. Mimo 3 awarii bylo przyzwoicie. :wink:
Kolega zgubił mój przezroczysty magazynek od battleaxe jakby ktoś sie na niego nadział, będę wdzięczny