16.10.2022

Rozwinę się w długim ‘telegraficznym skrócie’:

  • 10.00 zgromadzeni dostają informacje, że zbiórka zaczyna się za 5min

  • 10.05 rozpoczyna się zbiórka. Każdy kto dociera do szeregu ‘po’ dostaje nagrodę w postaci gromkich braw o pozostałych zgromadzonych (dziś łącznie i TYLKO 3 osoby)

  • spóźnieni mają za zadania: zabrać elementy organizacyjne na teren rozgrywki (flagi, airsoft coiny) oraz zbadać wyznaczony teren i rozstawić na nim infrastrukturę. Panowie dźwignęli ciężar i wykonali zadanie. Mam nadzieję, że spoznialstwo da się ogarnąć bez “zamordyzmu” czy “upokarzania” spóźnionych ćwiczeniami fizycznymi (pompeczki/przysiady). Pomocy w organizacji niedzieli przecież nie odmówią prawda? A jak odmowią to wcale ich chyba na miejscu nie potrzebujemy i mogą wracać do domu prawda…?

  • boczniaki/auto/semi i pokonywanie przeszkód terenowych - ja wiem, boczniaki jest obowiązkowy tylko gdy masz +1.88J, ale przy zwykłym szturmie też nie gryzie. W zamian pozwala bezpiecznie skrócić dystans, albo ułatwi piękny szturm na zegar :wink: Przechodzisz przez przeszkodę terenowa za którą możesz spotkać przeciwnika → przerzucasz się na boczniaka, albo przynajmniej wrzucasz semi i celujesz ‘nisko’.

  • bardzo kiepsko stał dzisiaj poziom bezpieczeństwa jakie sami sobie zapewnialiście - połowa drużyn powinna dzisiaj dostaw Warna za ściąganie okularów na respie. Ja wiem, parują, nic nie widać itd. Ale ku*** oczy masz jedne. Jak już musisz grzebać to zarzucasz na głowę kamizelkę, która nie dość że oznacza Cię jako wyłączonego z gry, to jeszcze ma niewielką szansę zatrzymać zbłąkana kulkę. Poproś kolegę, aby ten Cię zasłonił itd. Jeśli myślisz, że wjazd zbłąkanego przeciwnika na repsa to cos dziwnego to jesteś w okrutnym błędzie… Nie raz obchodzac pole gry widzę w lunecie przeciwników na respie w zasięgu strzalu, nie raz wpadało się tam z pistoletem.
    To w jaki sposób dziś “dbaliście” o ten aspekt woła o pomstę do nieba, a wymówka "już zakładam ", “przecież to resp”, “nie mam kamizelki” to czyste idiotyzmy z tej perspektywy prawda?
    Dołożę starań, aby kolejne takie zachowania karane były miesięcznym ‘odpoczynkiem’ za zgodą całej administracji/moderacji.

  • czytając punkty poprzedni pomyślcie, że przy walce na wzgórzu poleciało dzisiaj pół zęba. Ząb wstawisz, oka nie. Czy to choć odrobinę rusza wyobraźnie?

  • Suma sumarum mimo gorzkich żali, które musiałem wylać bawiłem się świetnie i mam nadzieję, że wy również :wink:

4 polubienia