16.10.2022

Gdzie strzelamy?
  • Nie będzie mnie
  • Tartak
  • Klucz
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Dobra (1.14J auto, max 1,88J semi, >1.88J nie gra)

0 głosujących

Gdzie się strzelamy ?

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 16.10.2020 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulamny:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Tak tylko chciałbym przypomnieć tym, którzy mają zamiar wziąć snajperki/dmr na tartak, że ostatnio było tam trochę gęsto. Trochę bardzo gęsto😂

Wziąć to jedno, używać tego z zachowaniem MED to drugie :wink:

3 polubienia

Prawda, ostatnio na Prochowni ktoś tak sypał z 4-5 metrów, że cały czas mam siniaki na nogach, warto byłoby jakies konsekwencje zacząć wyciągać za takie zagrywki :frowning:

1 polubienie

Witam. Czy ktoś byłby w stanie za opłata wspomóc i zabrać mnie z dworca ? Mogę być główny lub dąbie jak wygodniej. Jadę ze Świnoujścia i No. W razie co proszę o SMS najlepiej i dziś jeśli ktoś byłby w stanie pomoc

Robim co możem :wink: Łażę za ludźmi i obserwuje jak widzę, że z DMR (a nie daj buczku ze Snajperkami) grają w środku pola i pchają się w pierwszą linię.

Na dobry początek wypadałoby zacząć respektować zasadę posiadania boczniaka przy +1.88J bo to martwy przepis

1 polubienie

i tutaj się nie zgodzę, zawsze kiedy jestem ja czy Tomek przepis jest respektowany. Masz nie tylko posiadać, ale też na zbiórce pokazać, że działa. Za to, że ktoś w bliskim dystansie się nie potrafi przerzucić się na boczniaka już odpowiadać nikt nie może, jest taki Rak którego nie wyleczysz.

1 polubienie

Napisz do mnie 601245638

Wygrywa Tartak do zobaczenia o 10.00 w pełnej gotowości na odprawie :wink:

Jeżeli będą chętni można po spotkaniu zrobić małego grilla, albo chociaż wypić kawkę, herbatkę :wink:

Będą będą Radzio😎

10:00 …

1 polubienie

Panowie i Panewki, aby przyspieszyć odprawę:

  • załadujcie magi rano/w drodze o ile to możliwe (albo czekając na start rozgrywki),
  • nie wpinajcie magów na czas odprawy (bo po co?),
  • okulary ochronne załóżcie po dotarciu na teren zbiórki,
  • przygotujcie kamizelki do oznaczania trupów,
  • hopka zdążycie ustawić przed rozgrywką, kiedy ja (czy inny moderator) będzie rozstawiał flagi/elementy rozgrywki,
  • sweet focie na fejsa/insta/tiktoka/dla babci i cioci zrobicie sobie w przerwie,
  • baterie, kulki i prowiant zapakujcie już dzisiaj do plecaka z którym pójdziecie na teren rozgrywki.

Wtedy może nie wystartujemy o 10.40.

PS dla spóźnialskich przygotuję na jutro specjalnie zadania.

5 polubień

Bardzo podobało mi się dzisiejsze zadanie specjalne dla spóźnialskich :slight_smile:

Myślę, że można zrobić z tego piękną tradycję :nerd_face:

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie, było parę smutnych sytuacji, ale mam nadzieję, że część osób zrozumie, tak jak w przerwie między rozgrywkami wspominał @Gawron89, że jeżeli nie macie boczniaka może warto zacząć strzelać na semi. Rywalizacja, sport ekstremalny, grzybiarstwo, silne emocje chęć zwycięstwa, ale może warto pomyśleć o tej osobie po drugiej stronie lufy i nie robić jej krzywdy z tego powodu.

Pomysł z AirsoftCoinami bardzo fajny bo zmienił diametralnie rozgrywkę z flagami, oby częściej i na więcej punktów! :smiley: Może nawet ustawić to na planie trójkąta :smiley:

5 polubień

Mama mi zawsze mówiła ze jak nie masz nic miłego do powiedzenia, to nic nie mów. :wink:

….

2 polubienia

Smutek wypełnił me serce, pora udać się do łóżka łkać w poduszkę :sob:

2 polubienia

Rozwinę się w długim ‘telegraficznym skrócie’:

  • 10.00 zgromadzeni dostają informacje, że zbiórka zaczyna się za 5min

  • 10.05 rozpoczyna się zbiórka. Każdy kto dociera do szeregu ‘po’ dostaje nagrodę w postaci gromkich braw o pozostałych zgromadzonych (dziś łącznie i TYLKO 3 osoby)

  • spóźnieni mają za zadania: zabrać elementy organizacyjne na teren rozgrywki (flagi, airsoft coiny) oraz zbadać wyznaczony teren i rozstawić na nim infrastrukturę. Panowie dźwignęli ciężar i wykonali zadanie. Mam nadzieję, że spoznialstwo da się ogarnąć bez “zamordyzmu” czy “upokarzania” spóźnionych ćwiczeniami fizycznymi (pompeczki/przysiady). Pomocy w organizacji niedzieli przecież nie odmówią prawda? A jak odmowią to wcale ich chyba na miejscu nie potrzebujemy i mogą wracać do domu prawda…?

  • boczniaki/auto/semi i pokonywanie przeszkód terenowych - ja wiem, boczniaki jest obowiązkowy tylko gdy masz +1.88J, ale przy zwykłym szturmie też nie gryzie. W zamian pozwala bezpiecznie skrócić dystans, albo ułatwi piękny szturm na zegar :wink: Przechodzisz przez przeszkodę terenowa za którą możesz spotkać przeciwnika → przerzucasz się na boczniaka, albo przynajmniej wrzucasz semi i celujesz ‘nisko’.

  • bardzo kiepsko stał dzisiaj poziom bezpieczeństwa jakie sami sobie zapewnialiście - połowa drużyn powinna dzisiaj dostaw Warna za ściąganie okularów na respie. Ja wiem, parują, nic nie widać itd. Ale ku*** oczy masz jedne. Jak już musisz grzebać to zarzucasz na głowę kamizelkę, która nie dość że oznacza Cię jako wyłączonego z gry, to jeszcze ma niewielką szansę zatrzymać zbłąkana kulkę. Poproś kolegę, aby ten Cię zasłonił itd. Jeśli myślisz, że wjazd zbłąkanego przeciwnika na repsa to cos dziwnego to jesteś w okrutnym błędzie… Nie raz obchodzac pole gry widzę w lunecie przeciwników na respie w zasięgu strzalu, nie raz wpadało się tam z pistoletem.
    To w jaki sposób dziś “dbaliście” o ten aspekt woła o pomstę do nieba, a wymówka "już zakładam ", “przecież to resp”, “nie mam kamizelki” to czyste idiotyzmy z tej perspektywy prawda?
    Dołożę starań, aby kolejne takie zachowania karane były miesięcznym ‘odpoczynkiem’ za zgodą całej administracji/moderacji.

  • czytając punkty poprzedni pomyślcie, że przy walce na wzgórzu poleciało dzisiaj pół zęba. Ząb wstawisz, oka nie. Czy to choć odrobinę rusza wyobraźnie?

  • Suma sumarum mimo gorzkich żali, które musiałem wylać bawiłem się świetnie i mam nadzieję, że wy również :wink:

4 polubienia