15.03.2014 - szkolenie

Witam. Dnia 15.03.2014 razem z kolegą będę prowadził szkolenie/trening dla grupy W.O.T., na które mogą przybyć wszyscy członkowie społeczności TaktycznySzczecin.pl. To będzie podstawowy poziom szkolenia, przeznaczony dla amatorów taktyki, ale i osoby o większej wiedzy taktycznej będą mile widziani. Szkolenie ma charakter promocyjny i będzie bezpłatne.

godzina:
12.00 (może się obsunąć, gdyż wcześniej będziemy na strzelnicy w pucicach)

miejsce:
Glewice koło Goleniowa. Dojeżdża tam bus. Z przystanku czeka was spacer pod jednostkę wojskową skąd udamy się na teren szkolenia. Przed jednostką znajduje się również parking, dla bardziej mobilnych. Teren szkolenia to były teren wojskowego lotniska (są lasy, pola i nawet małe budynki)

Zakres szkolenia:

  • samoobrona i walka wręcz
  • pierwsza pomoc przedmedyczna
  • warunki bezpieczeństwa w posługiwaniu się bronią
  • obsługa broni
  • poruszanie się po polu walki różnymi sposobami

Prowadzący:
Dawid “Rambo” Rostowski - żołnierz kontraktowy, instruktor strzelectwa, instruktor strzelań dynamicznych.
Paweł “Włodar” Włodarczyk - żołnierz kontraktowy, instruktor samoobrony i walki wręcz
Marcin Kurzawa - żołnierz kontraktowy, ratownik medyczny

Wymagany sprzęt:
Każdy zabiera ze sobą sprzęt na jakim działa w terenie, będę się dostosowywał do waszego sprzętu. Zabrać ze sobą prowiant.

UWAGA!!! Nie będziemy strzelać! Baterie i kulki są zbędne.

Lista:
01.

Ktoś mi powie, jak tam można dojechać?

Dla ludzi ze Szczecina:

  • Wsiadacie w busa (np. fedeńczak) na trasie Szczecin - Nowogard i wysiadacie w Glewicach (poproście kierowcę, aby się tam zatrzymał) kierujecie się w kierunku wsi (jadąc ze Szczecina - prawo, jadąc do Szczecina - lewo). Jeśli po kilku set metrach miniecie kościół to oznacza, że zostało wam jeszcze pół drogi do jednostki. Czekacie przed jednostką z kąd udamy się na właściwy teren ćwiczeń.

Orientujesz się, jaki koszt jest biletów?

Około 7 zł w jedną stronę

Ok. Obgadam z ekipą i dam znać czy jedziemy czy nie. Na 90% będziemy :slight_smile:

  1. Włodzimierz + 1/2 osoby :slight_smile:
  1. Włodzimierz + 1/2 osoby :slight_smile:
  2. WILK :smiling_imp:
  1. Włodzimierz + 1/2 osoby :slight_smile:
  2. WILK :smiling_imp:
  3. Agatka

Mała aktualizacja. Kolega który miał poprowadzić zajęcia z pierwszej pomocy, będzie na dyżurze, więc zajęcia z pierwszej pomocy odpadają.

Przesunięcie godziny z 12.00 na 13.00!!!

Jeżeli ktoś nie ma repliki to proszę mnie poinformować, mam 2 dodatkowe, mogę pożyczyć.

Spoko, pierwszą pomoc umiemy z Przysposobienia Obronnego/Edukacji do Bezpieczeństwa. :smiley: Do której mniej więcej to szkolenie będzie?

Przewiduje maksymalnie 4 godziny. Materiału jest mało więc zapewne krócej nam to zejdzie, ale wiadomo… nigdy nic nie wiadomo :wink:

Ok. Bo punkt 17:00 musimy stamtąd zwijać :smiley:
Mamy jedno miejsce w samochodzie, więc jak ktoś jest chętny i ma 10zł na wachę, to niech się odezwie :smiley:

Dziękuję wszystkim przybyłym za szkolenie. Mam nadzieję, że wiedza, którą z Włodarem przekazaliśmy, zostanie wam w głowach.

No i oczywiście zapraszam, na inne szkolenia.

Również dzięki, było wybornie :smiley: Te szkolenia wiele nam dadzą, więc daj info, kiedy następne szkolenie i ile forsy trzeba będzie uiścić. Mam nadzieję, że to nie będą kosmiczne kwoty :smiley:

Rambo dzięki wielkie za te szkolenie , dziękuje wszystkim za to szkolenie , mam nadzieje że jeszcze się spotkamy na kolejnym szkoleniu :slight_smile:

Wita!

Ja również dziękuje i zapraszam na kolejne szkolenie. Obserwujcie forum i posty dotyczące kolejnych spotkań. Jeśli znacie ciekawe i atrakcyjne miejsca na szkolenia i treningi piszcie i informujcie. Postaramy się do Was dojechać i zrealizować zajęcia :slight_smile: Pozdrawiam.