14.05.2023

Taki średni ten żart

5 polubień

zgadzam się z kolegą

Jest jeszcze jeden nowy teren nie dodany na mapie taktycznego i nie zatwierdzony kawałek za starym warszewem na Podburzu

Niech wypowie sie w końcu administracja!!

4 polubienia

Panowie wstrzymajmy się do 22:30 niech może administracja się udzieli. Jeżeli nie to zdecydujemy sami żeby nie było nieporozumień i żeby wszyscy trafili, mamy miło spędzić czas a nie się kłócić która miejscówka jest lepsza. Narazie jesteśmy na etapie krzekowo. Na dyskusje zawsze będzie czas

4 polubienia

Wygrało Krzekowo tak ze trzymamy się planu. Spotkanie na miejscu zgodnie z mapa dojazdu (bo będzie tam pierwszy raz i ciężko będzie was znaleźć jak się umawiacie na inne miejskie zbiórki)

W ankiecie przy opcji krzekowo jest napisane, że warunkiem jest to, że nie będzie ćwiczeń. Na stronie WP jest napisane, że trwają do 16 maja.

1 polubienie

Gdzie można przeczytać info odnośnie zachowań na miejscówkach? Bo nie do końca wiem jakie zasady na jakim terenie

“Krzekowo (warunkowo jeżeli nie będzie ćwiczeń)” tak wygląda opcja krzekowo

Panowie, za chwilę pojawi się odpowiedź (bo udało się Wam skutecznie odciągnąć mnie od nic nie robienia) dajcie mi 5minut na sformułowanie komunikatu.

6 polubień

Tylko na dobrej jest ogranicznie do 450/1.9J, pozostale miejscówki bez zmian.

1 polubienie

Z uwagi na częściową zajętość terenu przez gospodarzy WP, spróbujemy przesunąć teren rozgrywki w miejsce proponowane przez @Brzydal_bdg.
Pojadę tam rano i sprawdzę teren pod względem grywalności, jeśli będą się kręcić cywile, wojskowi lub teren będzie niegrywany (moim skromnym zdaniem) to rozgrywka zostanie przeniesiona na Dobrą zgodnie z jej zasadami (do 1.14J= full auto, 1.14J-1.9J = semi only, brak snajperem i KM).

Plan:

  1. Zgodnie z wynikami ankiety wygrywa Krzekowo, spotykamy się na parkingu tutaj (53.4713, 14.4788) i zmieniamy nieco teren rozgrywki. Parking jest miejscem publicznym - NIE WYCAGACIE TAM REPLIK I NIE STRZELACIE.
  2. Jadę rano opatrzeć teren i podejmę decyzję, jeśli uznam, że miejscówka jest niegrywaną zostawię komunikat w tym temacie i przenosimy się na DOBRĄ ( parking: 53.4756, 14.4083)

Informację o dostępności terenu są mocno niejednoznacznie, więc przygotujcie się na grę na Dobrej (piszę aby nikt nie był zaskoczony, że ze snajperką nie wejdzie).

6 polubień

A nie mozna zrobić wyjątku i tym razem zagrać na Dobrej bez limitów?

2 polubienia

Nie można :wink:

4 polubienia

Podejrzewam, że skończyło, to by się festiwalem siniaków.

@Zielony ja wiem, ze teraz będą niszczycielem dobrej zabawy, pogromcą uśmiechów dzieci itd…

Nie planowałem jutro się z domu ruszać, ale skoro już się wysrało, to chcę żeby ktoś cierpiał razem ze mną :smiley:

3 polubienia

To mam małą prośbę do któregoś z grających jutro…

Jak się okaże, że mamy grać na Dobrej, to czy ktoś mógłby mnie zgarnąć z Baltic Barracksów (Łukasińskiego, Pogodno) :wink: ? Jeżeli ktoś może to miło proszę o napisanie na priv.

1 polubienie

Kurde szkoda, moim zdaniem lepiej po prostu pojechać na górki żeby każdemu pasowało i już się nie przenosić z miejsca na miejsce, taka luźna propozycja

1 polubienie

Przed wyjściem z domu postaraj się wpaść na forum - postaram sie dać info na tyle wcześnie, aby CI startujący rano autami wiedzieli gdzie jechać :wink:

1 polubienie

No to kamień z serca

1 polubienie

Tu (chyba) problem wynika z faktu, że różnica między Krzekowem a Wzgórzem Bukowym jest spora, jeszcze komuś się popierniczy i w najgorszym przypadku będzie musiał pojechać te pare kilometrów dalej. Gdyby zmieniono na Bukowe ta osoba już defacto nie gra. Samym autem jedzie się jakieś 30-40min z jednego miejsca do drugiego.

1 polubienie