14.02.2016 r.

Gdzie jedziemy ?

  • Dobra CBQ(350fps!)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 13.02.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Moglby ktos dac linka z dojazdem do miejscowki? Linki na forum nie dzialaja :confused:

Wpadniemy w 4 osoby na strzelanke :slight_smile:

Proszę :slight_smile:

Ja niestety nie mogę być. Choroba robi swoje. :cry:

Mam propozycję. Wielu z was nigdy tam nie było, ale chciałbym przypomnieć o miejscówce “Klucz”. Odległość do przebycia pieszo niższa niż w przypadku “Mostów”. Dawno mnie tam nie było, ale z tego co pamiętam miejscówka ta była dosyć ciekawa. Ma ktoś ochotę zrobić zwiad? :wink: Jeżeli dużo się nie zmieniła, to jestem za tym, aby dodać ją do opcji głosowania w przyszłości.

Miejscówka jak najbardziej aktualna - koledzy z AirsoftSzczecin jeżdżą tam regularnie. My jej nie dodajemy, z powodu frekwencji jaka była, gdy na próbę dawaliśmy Mosty/Prochownie/Klucz. Dla ludzi to po prostu zbyt “daleka” wyprawa.

Końcowy lini 87 , ul. Duńska pod górę prosto (drogą główna) , za kościołem na “rondzie” w lewo (cz. prosto) i dalej cały czas prosto aż w lesie wylądujecie :wink:

I przypadku warszewa I skręcamy w pierwszy szlaban po lewej stronie drogi dalej idziemy prosto aż do strumyka, przeskakujemy strumyk i jesteśmy.

Dzieki za info :slight_smile:

Wygrało warszewo 1!

Życzę miłej gry!

Witam nie zdążyłem zagłosować ale jutro będę jeśli ktoś potrzebuje transport jadę z Polic mogę zabrać chętnych z końcowego Kołłątaja mam 4 miejsca jak coś pisać sms 881539163 albo na forum rano sprawdzę info na forum będę na Kołłątaja od 9 do 9.30 pozdrawiam.

Witam, ja na strzelance będę ale spóźnię się tak od 30 - 60 min. Drogę przez las znam więc na pewno trafię. Pozdrawiam :slight_smile:

Nie będzie mnie.

https://drive.google.com/folder/d/0B1YFTYV20Qb9WGJwTnJlVEx4WlE/edit

Fotki wspaniałych sportowców, którzy każda wolna chwile spędza z fajka w ustach :smiley: Nie kazdy*

Dzięki za spotkanie,było udane :slight_smile:

Ostatnia fota super!!!
Warszewo 1 odwiedzamy raczej tylko My (Taktyczny) więc śmieci są też po nas!!! Wstyd i hańba!!! Tępić śmieciarzy.

Taa komuś wypadły lub zapomniał, właściciel dwóch tajgerow chyba wie o co chodzi :wink: Szanujemy otaczający nas teraz, ten kompozyt nie bardzo Eco, ale Od tego się nie umiera. :smiley:

Jeśli tylko Wy,to to znaczy,że worki po kulkach(pjoty,g&g i madbulle) też są Wasze.

Niestety to moje tigery o których zapomnialem a specjalnie je naszykowalem w worku po fladze żeby nie rozpierdzielily się po miejscu zbiórki i ladnie je zabrać na koniec, jako karę dla siebie wyznaczamy 10 pąpek na następnej zbiórce oraz wysprzatanie miejsca zbiórki na Warszawie że wszystkich naszych śmieci przy najbliższej okazji. My nad…

Udane spotkanie :slight_smile: zakwasy murowane…