13.12.14 - szkolenie podstawowe

Data: 13.12.14
Czas: 10.00
Miejsce: wiskord
Zakres szkolenia:

  • postawy strzeleckie
  • obsługa broni
  • poruszanie się z bronią
  • przejście z broni głównej na awaryjną

Wymagany sprzęt: wszystko z czego korzystacie.

Cena: 20 zł. od osoby.

Lista chętnych:
01.

20 zł za coś co wszyscy na strzelankach robią odruchowo odkąd zaczęli grać w ASG :open_mouth:

Ale spoko jak znajdą się chętni to dlaczego nie .

Patron, większość odruchowo robi źle. Nie oszukujmy się, nie każdy odkąd jest w ASG umie wszystkie podstawy strzeleckie. W asg nie ma odrzutu to też większość jest pochylona tylko dlatego że głowę kierują ku przyrządom celowniczym a nie na odwrót. Te 20 zł płacisz za fachową pomoc nie za samo wyjaśnienie. Rambo ma doświadczenie i moim zdaniem taka skromna opłata za “instruktora” to i tak grosze. Firmy szkoleniowe biorą 400-600 zł za takie pierdoły.




Sam bym poszedł ale mam trochę nauki (typu prezentacja , zrobić stronę internetową )

Ze SWARu byłyby 3, może 4 osoby. Jeżeli uznasz, że to nie jest za mało osób, albo ktoś się dopisze, to daj znać :wink:

Muszę wiedzieć, że te cztery osoby będą na bank.

I jakiś adres tego wiskordu.

Transportowa 1
3 osoby są na 100%, 2 osoby na 50% :slight_smile:

Ok. Też będziesz? Masz mój nr?

Ja będę, Hubert i Ashe. Numer mam, ale nie mam nic na koncie. Jak coś to dzwoń :slight_smile:
Pytanie, jakbyśmy szybko zrobili podstawy, przerobiłbyś z nami drabinę? Coś z podręcznika ciężko cokolwiek wycisnąć :slight_smile:

Pytanie z innej beczki Formacja SGO działa na terenie Szczecina? :smiley:

Nadal należą do formacji SGO i biorę udział w treningach i szkoleniach, a przez 2 lata prowadził em jeden z oddziałów w okolicach Szczecina. Wojskowy Oddział Taktyczny. Obstawialiśmy między innymi 5 galę boksu i MMA w Stepnicy.