13.05.2015

Witam. Z racji tego, że nie zawsze mogę się z wami postrzelać w niedzielę chciałbym zaproponować kameralne spotkanie w tenże dzień. Na miejscówkę proponuję Krzekowo z ogniskiem i piwkiem na koniec. Strzelanka na godzinę 18 do zapadnięcia zmroku. Chętnych proszę o wpisanie na listę. Na strzelance obowiązuje regulamin TaktycznySzczecin.pl

Fajny pomysł ale proponował bym piątek. Zrobić to jako ognisko integracyjne ze strzelanką. Co by nie było ale środek tygo z piwem nie każdemu pasuje.

hmm Fajny pomysł też był bym za piątkiem jeszcze nie byłem na krzekowie więc z przyjemnością bym się przejechał.
ognicho jak najbardziej

Piątek… w sumię pracuje do 16 ale mógłbym się postarać mimo wszystko proponowałbym sob. nd.

W piatek moge przyjsc sie postrzelac.

Heh, skoro Snajper zaproponował środę, to wg mnie tylko środa mu pasuje. A wszyscy “Zrób to w piątek! Zrób to w piątek!” :laughing: Może sami coś zorganizujecie w piątek? :wink:

Napisal ze w niedziele.

Ja tu wyraźnie widzę, że Snajper w niedzielę nie może, więc proponuje środę.

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem u niektórych leży. Środa jest niezmiennym terminem. Następny wolny termin mam 19-20 także też się coś zorganizuje.

Nie patrzyłem na date. :confused: :laughing:



XD

:laughing: :laughing: :laughing: hipokryzja level komorowski

NIE WPROWADZAJ TU NIEPOŻĄDANEJ POLITYKI !!!

Bo co, bo powiedział prawdę? W regulaminie forum nie ma zakazu rozmawiania o polityce więc wyluzuj.

Ja zakazuje politycznych wstawek i nie musi być tego w regulaminie, zostawcie politykę dla telewizji :wink:

Ale telewizja kłamie :frowning:

No i masz zakaz

Nooo, teraz to się boję, zupełnie jak za komuny. Widać niektórym to pasuje :wink:

Kojot zapominasz że to jest forum ASG a nie polityczne , więc nie rozumiem Twojego zbulwersowania , nie spamuj polityką i tyle :wink:

W teorii może gadać o polityce ale wtedy zapraszam na inny dział np na dyskusje albo po prostu na śmietnik :sunglasses: