12.06.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 10.06.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.



KRZEKOWO zostało opanowane przez wojsko.

Oby tylko apacze nas znowu nie odwiedziły :laughing:

Moja kobita w szpitalu. Z młodym na głowie się nie pojawię. Odpadam. Miłej zabawy.

Znam ten ból, bycie ojcem to nie takie hop siup.

Nie mam pewności czy będę, więc nie głosuję ale całkiem możliwe:)

Wygrała dobra.

Życze miłej gry.

Witam , nie głosowałem ponieważ jestem nowy i jeszcze kompletnie zielony w temacie , ale jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie pojawię się z opiekunem na tej strzelance .

^ każdy kiedyś zawsze zaczynał. Pamiętaj o ochronie oczu dla opiekuna :slight_smile:

Ja prawdopodobnie nie pojawię się na strzelaniu ze względu na zdrowie. Miłej gry!

Jutro po 9tej z Kołłątaja mam trzy wolne miejsca, jak ktoś chętny dzwonić 793157017 :smiley:

Ogółem dzięki wielkie fajna strzelanka :slight_smile: może pierwsza gra nie była jakoś dynamiczna to już w drugiej rozgrywce było o wiele lepiej:) pogoda bajka i czekamy na kolejna strzelanke. Husarz jeszcze raz sorka za friendly fire no ale jakoś tak wyszło… Czas na prysznic i na kibicowanie naszym Pozdrawiam

Spoookooo, każdemu sie może zdarzyć :smiley: mi też się zdarza czasem kogoś ze swoich odstrzelić :smiley:
Ogółem strzelanka zajebista, dzięki :smiley:

Było dobrze, szczególnie drugi scenariusz :wink: Pozdro dla ekipy z thompsonem

Dobra strzelanka, znajomym się bardzo podobało. :smiley: Dzięki za pozdrowienia Johny

zgubiłem GUMOWĄ STOPKĘ DO KOLBY znalazcę proszę o kontakt na PW

Stopkę ma Kermit, szukał Cię po drugiej rundzie.

Było super czekam na następną strzelankę

Stopka jest u mnie. Zapraszam na pw albo na fb.

dzięki za wymianę kulek, do zobaczenia za tydzień.

jak dla mnie daje mocne 2/10