11.04.2021

Swoją droga nie widziałem ale ludzie narzekali ze ponoć fotograf był bez odblaskowej kamizelki…
Jeśli faktycznie tak było, czy nie powinien mieć jej na sobie?

Nie widziałem wiec nie stwierdzam. Przekazuje co ludzie z Teamu mówili

Tak był bez kamizelki (nie mów nikomu) - - > raz przez pomyłkę do niego strzeliłem. Aparat z poł metorowym obiektyw w lesie, całkiem przypomnia jakąś “emkę” czy “kałasza” hehe. Dodatkowo był w zielonym “taktycznym” polarze…

Oczywiście ze można pomylić albo zwyczajnie nie zauważyć. Fajnie na przyszłość aby się odznaczał

Może nie nosił kamizelki, bo obrywanie kulkami sprawia mu dodatkową przyjemność? :stuck_out_tongue:

Masochista pewne, za dużo Sochy się na oglądał :joy::joy:

Osoba o której mówicie wrzuca foto w dziale wasza twórczość → [zdjecia] Kaine. Tak zawsze ma dzisiaj jakoś tak na spontanie wpadł cyknal kilka fotek i uciekł.

No tak właśnie kojarzyłem ze to Kaine i pamietam ze na Kluczu miał kamizelkę.

Polecam sprawdzić dział Zgubione lub Znalezione. Jeżeli ktoś znalazł to prawdopodobnie utworzy temat. Możesz ewentualnie sam stworzyć, że zgubiłeś. Przynajmniej tam będzie sobie wisieć na tablicy a tutaj jest szansa, że ten kto znalazł nie zobaczy. :wink:

To na dobry początek tego powrotu na kolejnej strzelance dam
ci 2 midy specny. :slight_smile: zostały mi i nie używam.

Dzięki Panowie, dziś był mój pierwszy raz ;> i było zajebiście, do zobaczenia za tydzień :smiley:



Czyżbym z Tobą gadał o “Beacie” i o życiu z kobietami? :smiley:

O Beacie chyba akurat nie :wink: ale na kobiety żeśmy z kolegami żalili się parokrotnie ;D

Naziści byli źli, ale dobrze się ubierali
Link do odpowiedniego działu