11.04.2021

Dałem tobie i koledze innemu mój numer nikt się nie odezwał więc czekam żeby się z kimś umówić przez SMS

Cześć! Dużo osób pisało że może zabrać na strzelankę . Jeśli ktoś ma jeszcze miejsce i może odebrać z centrum czy jak tam ustalimy to proszę niech odpiszę . Dzięki bardzo :slight_smile:

Hej.
Dawno mnie tu nie było, wiec najwyższa pora odświeżyć sprzęt :wink:

Ruchomy cel przybywa :smiley:

OK to jutro Cię mogę zgarnąć z pętli podjuchy o 9:30, zaraz Ci puszcze SMS

EDIT:
tak z innej bajki, jeśli ktoś ma i dałby jutro “obmacać” repliki Eotecha od tomekpl z forum WMASG i/lub “M2 Battle” od Theta Optics to odwdzięczę się uśmiechem i dobrym słowem :wink:

No to super, będę czekał na rondzie.
Możesz mi napisać pozniej/ jutro rano dokładnie o której chcesz żebym był - 530 598 560

Cześć masz jeszcze miejsce :smiley: ?

tak, jade przez plac kościuszki

To co ekipa do zobaczenia jutro na miejscu :wink:

Już znalazłem dojazd ale dzięki

Hej podaje numer telefonu i czy mógłby ktoś zadzwonić i pomóc dojechać ? Mogę zabrać tez dwie osoby ze Szczecina. 512828105 dzwonić ekipa

2 osoby spóźnią się 30 min. Kolega zapomniał baterii

Dzięki chłopaki za grę !!! Pod koniec wszyscy zmęczeni a mi batka padła ;( , ale było super . Do zobaczenia

Dzięki Panowie za grę! Pogoda zachęca do spacerów cywili ale i tak było zajebiście!

Dzięki za grę, była mega wymęczająca ale bardzo przyjemna. Do następnego!

Również dziękuję wszystkim było spoko choć jak dla mnie na prochowni za dużo otwartej przestrzeni, przerzedzony las, widać przeciwników z 200m i nikt zasięgu nie ma a jak już ktoś ma to kosi wszystkich. Ciężko się zakraść czy podejść wroga od flanki. Są lepsze miejscówki w mojej opinii.

Dziekuje Panowie za spotkanie było naprawdę zacnie równowaga między stronami bardzo wyrównana i nie było siedzeni na respach :wink: Masz racje NOWY Igor przerzedzony las jest słaba miejscówka ale obie strony nie odpuszczały do ostatniej kulki :wink:

Mam jeszcze pytanie, bo widziałem osobę, która w polu gry robiła zdjęcia dosyć sporym aparatem. Czy będzie je można gdzieś zobaczyć ?

dzięki wielkie ekipa, było zajebiście

Trzeba było go pogonić! Tacy zboczeńcy co jakiś czas się pojawiają, robią zdjęcia i można się tylko domyślić co się dzieje dalej gdy wracają do domu! Bardzo rzadko udostępniają te zdjęcia na forum, tylko cieszą się nimi w samotności :smiling_imp:

Dzięki wszystkim za świetną grę, było super wrócić do ASG po 10 latach przerwy :wink: do zobaczenia za tydzień!

EDIT:
Tak sie zajarałem powrotem do airsoftu, że z tych emocji zgubiłem gdzieś dzisiaj maga ;( Mid-cap ze SPECNY polimer we wzorze z logo specna arms
Jak ktoś go znajdzie i się przyzna, i mi odda, to stawiam jakiegoś dobrego browarka :slight_smile: